Našli ste 9 zadetkov

Napisal/-a C17
16. September 2009, 12:50
Forum: Tekmovanja
Tema: Pokalno tekmovanje 2009
Odgovori: 38
Ogledi: 9135

Odg: Pokalno tekmovanje 2009

Spoštovani tekmovalci in ekipe,

Na tekmovanju v Škofji vasi se že vsaj tri leta uporabljaja enako orodje in oprema,katera je namenjena samo za tekomovanja v Škofji vasi in v GZ Celje.Mogoče je res ,da grejo sesalne cevi malo težje skupaj saj so še vedno skoraj nove,ampak starih cevi pa spet ...
Napisal/-a C17
19. Julij 2009, 8:45
Forum: Ostalo
Tema: Junak iz Loke pri Zidanem mostu
Odgovori: 25
Ogledi: 3936

Odg: Junak iz Loke pri Zidanem mostu

Fantje in dekleta ,

Tisti ,ki opravljate ta hunani poklic iz srca potem vam nagrada ne bo pomenila nič,več vam bo pomenilo ,ko bo prišla oseba katero ste rešili in ji s tem pomagali ,da je ostala med živimi sama izrečit zahvalo kot pa katera koli denarna nagrada!

Ko začneš na to gledati tako je ...
Napisal/-a C17
27. April 2009, 20:41
Forum: Tehnično reševanje
Tema: Prometna nesreča avtobusa na avtocesti
Odgovori: 19
Ogledi: 4626

Odg: Prometna nesreča avtobusa na avtocesti

Pozdrav ,

Kako in kaj so aktivirali enote za to nesrečo vejo samo na ReCO Celje ,vendar pa zagotovo lahko povem ,da v PGD Škofja vas nimajo opreme za tehnično reševanje imajo pa opremo za posredovanje pri nesrečah z nevarno snovjo(ogljikovodikov).
Mislim da imajo sedaj na Poklicni enoti v Celju ...
Napisal/-a C17
26. April 2009, 11:41
Forum: Vozila in oprema
Tema: Cena za vozili tam t 130 in t 80
Odgovori: 15
Ogledi: 3801

Odg: Cena za vozili tam t 130 in t 80

Pozdrav,

Mislim da bomo morali poasi začeti razmišljati o razgradnji starih gasilskih vozil tudi v Sloveniji,saj v kratkem ne bo možno prodati teh vozil nikamor !

Sicer pa bo kmalu zmanjkalo teh vozil,saj se je v zadnjem desetletju zamenjalo veliko teh vozil,tista vozila ki pa so še pa so v kar ...
Napisal/-a C17
7. December 2007, 7:46
Forum: Vozila in oprema
Tema: Helikopter MI 171 na hrvaškem
Odgovori: 9
Ogledi: 2172

Lep pozdrav

Da vas malo popravim,na prvi objavljeni sliki je Mi 8 in ne Mi 17, razlika med tema dvema modeloma je v repnem rotorju.Namreč Mi 8 ima repni rotor na levi strani Mi 17 pa ima repni rotor na desni strani ,so še druge razlike med tema dvema zračnima ploviloma razlikuješ jih lahko le v ...
Napisal/-a C17
17. November 2007, 18:10
Forum: Ostalo
Tema: Razpis za prosta delovna mesta Gasilec - začetnik PGE Celje
Odgovori: 55
Ogledi: 13256

Vsem kateri sta se udeležili testiranja želim veliko uspaha pri izbiri in seveda veliko uspaha pri opravljanju novega poklica :twisted:

Lep pozdrav
Napisal/-a C17
17. November 2007, 18:08
Forum: Voščila
Tema: "tomkat" - postal očka
Odgovori: 37
Ogledi: 12300

Lep pozdrav

Čestitke ob najlepššem dogodku v življenju kateraga sta doživela v tem dnevu rojstvu vajinega sina.

Upam da boste vsi zdravi in srečni in najmlajšemu članu družine pa želim srečno otroštvo vama pa veliko veselja ob odraščanju vajinega sina.

Lep pozdrav iz Kabula

Dušan
Napisal/-a C17
28. Avgust 2007, 19:57
Forum: Gašenje
Tema: Požar na farmi pri Celju
Odgovori: 46
Ogledi: 11381

Lep pozdrav,

Moram reči da je v celjski zvezi kar dobro poskrbljeno za zaščito dihal.
Namreč vem da vsaj dva društva v celjski zvezi premoreta vsaka po 12 dihalnih aparatov ostala društva pa po najmanj 4 dihalne aparate res pa da je nekaj od teh potrebnih da se jih da na servis v tem letu.
Drugače ...
Napisal/-a C17
26. Junij 2007, 15:46
Forum: Vozila in oprema
Tema: Vozni park-PGD NOVA CERKEV
Odgovori: 32
Ogledi: 8381

Čestitke tudi z moje strani ,

Vem koliko truda in naporov je potrebno za takšen vozni park,fantom iz Nove cerkve pa le eno le tako naprej kot ste delali do sedaj !!!!!

Veliko srečno prevoženih kilometrov z vsemi vozili saj vemo da ste že imeli eno smolo z vozilom.

Vse naj ob vaši obletnici ki je ...