škoda, da je tema zašla na tako nizko raven, kdo je večji svetnik gasilci ali policisti; očitno je res Cesar največji, ker je pač oboje
Policist, ki je v odločilnem trenutku pravilno ravnal si zasluži vse pohvale in čestitke, pa ne zato ker je tudi gasilec pač pa zato ker je pogumno preprečil tragedijo. Ali je potrebno o tem toliko pisanja po medijih in razkrivanja njegovega privatnega življenja pa menim da ni! Pri vsej tej medijski hvali policista pa imam občutek, da vsi vidijo njegov pogum ker je ubranil državne ustanove pred "teroristom", če bi napadalec šel enako oborožen na bivšo ženo in otroke bi bil isti pogum policista v medijih le bežno omenjen. Ni prvič, da so policisti uspešno preprečili bombni napad. O sami nagradi, ki so jo prejeli policisti od vlade, pa je škoda izgubljati besede, upam samo da ni obdavčena!!!! Pa še nauk zgodbe: Policist je rešil življenje vladi tako, da bo lahko še naprej izplačevala visoke nagrade menedžerjem v državnih podjetjih, ki propadajo kot za stavo. Za pogum je dobi pogumnež 400 evrov oz. drugače, če želi nagrajeni policist z nagradami ujeti najbolj nagrajene menedžerje v Sloveniji, recimo gospoda Kramarja mora svoj pogum izkazati še najmanj 2500 krat !!!!! Toliko o vrednosti življenja policistov, gasilcev, reševalcev in vseh drugih uniformirancev.
LP!
ps.: kljub pogumu policistov pa še vedno manj kot vas vidim raje vas imam
