Vozni park-PGD NOVA CERKEV

Gasilska vozila in zaščitna ter reševalna oprema

Moderator: Janez Tratnik

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Uporabniški avatar
NH30
Prispevkov: 258
Pridružen: 4. September 2006, 21:15

Odgovor Napisal/-a NH30 »

nejc321 napisal/-a:Če se ne motim dela g. Jezernik pri Elektro Turnšek :oops:
Odlično si ugotovil,je njegova desna roka.
Le čevlje sodi naj kopitar! F.Prešeren
Uporabniški avatar
nejc321
Prispevkov: 367
Pridružen: 2. Oktober 2006, 16:13

Odgovor Napisal/-a nejc321 »

Ali kdo mogoče ve katere kategorije je društvo :?: :?:

Nisem nikjer zasledil.


LP
Uporabniški avatar
NH30
Prispevkov: 258
Pridružen: 4. September 2006, 21:15

Odgovor Napisal/-a NH30 »

Društvo je 3.kategorije :)
Le čevlje sodi naj kopitar! F.Prešeren
Uporabniški avatar
nejc321
Prispevkov: 367
Pridružen: 2. Oktober 2006, 16:13

Odgovor Napisal/-a nejc321 »

Aha. Samo ali ni ponavadi tako, da je osrednje društvu v občini najvišje kategorije. Tukaj pa je (če se ne motim) osrednje društvo PGD VOJNIK. :oops:
Uporabniški avatar
M-Coki
Prispevkov: 987
Pridružen: 4. Januar 2007, 20:02
Kraj: Malečnik

Odgovor Napisal/-a M-Coki »

nejc321 napisal/-a:Ali kdo mogoče ve katere kategorije je društvo :?: :?:

Nisem nikjer zasledil.


LP
PGD Nova cerkev je društvo 2. kategorije!
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabniški avatar
Poštar
Prispevkov: 10
Pridružen: 19. Junij 2007, 18:30
Kraj: PODNART

Odgovor Napisal/-a Poštar »

Če so res društvo druge kategorije pohvalno, da imajo tak vozni park in sevede tudi dobrega sponzorja :D =D>
Uporabniški avatar
M-Coki
Prispevkov: 987
Pridružen: 4. Januar 2007, 20:02
Kraj: Malečnik

Odgovor Napisal/-a M-Coki »

Poštar napisal/-a:Če so res društvo druge kategorije...
Društvo je 2. kategorije - preverjena informacija :wink:
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabniški avatar
Poštar
Prispevkov: 10
Pridružen: 19. Junij 2007, 18:30
Kraj: PODNART

Odgovor Napisal/-a Poštar »

Hvala za informacijo :) Fantom iz Pgd Nova cerkev pa vse pohvale =D>
Uporabniški avatar
ziga_
Prispevkov: 10
Pridružen: 20. Oktober 2006, 23:00
Kraj: Podnart

Odgovor Napisal/-a ziga_ »

Poštar napisal/-a:Če so res društvo druge kategorije pohvalno, da imajo tak vozni park in sevede tudi dobrega sponzorja :D =D>
Mislim, da se nihče nebi branil takega sponzorja :D , pa čestitke in čim manj intervencij :)
Uporabniški avatar
C17
Prispevkov: 9
Pridružen: 17. Januar 2007, 17:34
Kraj: Slovenija

Odgovor Napisal/-a C17 »

Čestitke tudi z moje strani ,

Vem koliko truda in naporov je potrebno za takšen vozni park,fantom iz Nove cerkve pa le eno le tako naprej kot ste delali do sedaj !!!!!

Veliko srečno prevoženih kilometrov z vsemi vozili saj vemo da ste že imeli eno smolo z vozilom.

Vse naj ob vaši obletnici ki je kar lepa

Dušan
Uporabniški avatar
PIPIKA13
Prispevkov: 92
Pridružen: 25. Avgust 2006, 18:49

Odgovor Napisal/-a PIPIKA13 »

Ne morem kaj, da se ne bi oglasil. Na gasilsko veselico v Novo cerkev hodim že 3 leta pa, če prav sem iz Ptuja. Letos sem bil prav presenečen, ko sem zagledal novi vozili. Predvsem AC mi je padla v oči ker je res pravi šus le pumpo bi jaz dal močnejšo, pa nekaj konjskih moči ji po moje manjka. Ker tudi sami nabavljamo novo AC me zanima kakšna je cena tega avtomobila. Se mi pa zdi, da so se dečki malo prenaglili saj če imam pravilne podatke in, če ni prišlo do spremembe tega vozila ne bodo morali uveljavljati pri sofinanciranju gasilske opreme na razpisu. Vozilo z takšno oznako namreč ni predmet razpisa. Koliko jaz vem je med AC le AC 16/50. Upam, da bodo to spremenili. Pa še to, če sem videl prav je nosilnost vozila 19 ton tudi to pa se mi zdi malo premalo.

Na koncu pa še to! Gasilska veselica v Novi cerkvi je pa zares zakon!
Uporabniški avatar
Tomkat
Prispevkov: 1870
Pridružen: 4. Marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas
Kraj: Celje - Škofja vas

Odgovor Napisal/-a Tomkat »

Naj se oglasim, čeprav se sprva nekako nisem mislil.

Torej, v soboto so kolegi iz Nove Cerkve svečano prevzeli vozila in na tem mestu jim najprej čestitam za pridobitve in se jim hkrati zahvaljujem za gostoljubnost.

Kar se pa tiče samih vozil, moram reči, da so pravi stroji.
In da mogoče odgovorim na nekatera ugibanja v tej temi z informacijami, ki so nam jih posredovali gasilci Nove Cerkve na slavnostni seji oziroma na prevzemu.
GVC 16/25 MB Atego je nov, zamenjava za TAM-a po rednem planu nabave v GZ. Vozilo po tipizaciji in še kakšna malenkost, ki navduši. Posebej stopnice zadnjega dela kabine. Ko je že nekdo vprašal: vsi IDA so v nadgradnji in ne v kabini. V kabini pa se mi posebej dopadejo montirane odlagalne police. Dobra ideja!

AC 16/80 pa je zamenjava za TAM-a, ki je svojo gasilsko pot nesrečno končal pri gašenju požara na Krasu lani. Na le tega spominja samo še črpalka, ki je sedaj vgrajena na tem vozilu. Samo podvozje je rabljeno in obnovljeno, nadgradnja pa je nova. In verjamem da bo vozilo fantom dobro služilo.

Tretji član družine, ki se pridružuje MB Sprinterju pa je poveljniško vozilo Jeep, ki enkratno dopolnjuje konjenico.

Še enkrat čestitke in naj svoje poslanstvo opravljajo brez nezgod.
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
rok č
Prispevkov: 279
Pridružen: 16. Oktober 2006, 18:17
Kraj: Tam kjer se Pohorje vidi

Odgovor Napisal/-a rok č »

Kaj črpalka v AC je rabljena
Uporabniški avatar
Ndrej
Prispevkov: 411
Pridružen: 26. September 2004, 10:38
GE: PGD Prečna
Kraj: Prečna, Novo mesto
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ndrej »

rok č napisal/-a:Kaj črpalka v AC je rabljena
Tomkat napisal/-a:AC 16/80 pa je zamenjava za TAM-a, ki je svojo gasilsko pot nesrečno končal pri gašenju požara na Krasu lani. Na le tega spominja samo še črpalka, ki je sedaj vgrajena na tem vozilu.

Vse piše :D
Uporabniški avatar
gasilc
Prispevkov: 67
Pridružen: 14. Februar 2006, 20:33
Kraj: savinjska dolina/latkova vas - groblja

Odgovor Napisal/-a gasilc »

EVO SLIKE NOVEGA VOZNEGA PARKA PGD NOVA CERKEV.

NA POMOČ.
Priponke
046.jpg
Odgovori