Pozdravljeni!
Vse člane ki kaj vejo o nevarnih snoveh bi lepo prosil če bi mi bili pripravljeni pomagati pri seminarski nalogi o nevarnih snoveh!
Veliko se najde sicer na internetu vendar bi se rad spustil v podrobnosti ker potrebujem dobro oceno zato vas prosim za kakšne bolj strokovne podatke!
Če imate karkoli kar bi mi lahko pomagalo bi vas lepo prisil če mi lahko na spodnji mail!
Vsem se zahvaljuem za pomoč!
LP OGNJENI
Tudi jaz bi potreboval pomoč pri seminarski nalogi
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Tudi jaz bi potreboval pomoč pri seminarski nalogi
gasilci smo ljudje katerim največ poneni človeško življenje zato nas velika večina tudi ostaja
LP ognjeni
LP ognjeni
nekaj sm našel v pdf obliki, če hočeš to odpret pa potrebuješ acrobat reader, ki ga dobiš tukaj
- Priponke
-
- 30-8023-sl.pdf
- nevarne snovi 1
- (132.73 KiB) Prenešeno 384 krat
-
- nevarne snovi.pdf
- nevarne snovi 2
- (189.62 KiB) Prenešeno 439 krat
Lp, Daniel Kotnik
E-Mail: daniel.kotnik@gmail.com
GSM: 031/211-282

Ce ze nemores narediti nic dobrega, ne naredi nic slabega.
E-Mail: daniel.kotnik@gmail.com
GSM: 031/211-282

Ce ze nemores narediti nic dobrega, ne naredi nic slabega.
Hojla.
Poglej še malo na tele linke, če še nisi:
http://www.atsdr.cdc.gov/2p-emergency-response.html
http://www.knovel.com/knovel2/Toc.jsp?BookID=419
http://www.lanl.gov/orgs/d/d4/pdf/air/t ... ummary.pdf
http://mahbsrv.jrc.it/
http://www.leeric.lsu.edu/le/cover/lead114.htm
http://www.dem.dcc.state.nc.us/HazMat/RRTPAGE2.htm
http://www.epa.gov/R5Super/eerb.html
Pa še jih je na to temo. Se bo še Milan kaj javil...
Poglej še malo na tele linke, če še nisi:
http://www.atsdr.cdc.gov/2p-emergency-response.html
http://www.knovel.com/knovel2/Toc.jsp?BookID=419
http://www.lanl.gov/orgs/d/d4/pdf/air/t ... ummary.pdf
http://mahbsrv.jrc.it/
http://www.leeric.lsu.edu/le/cover/lead114.htm
http://www.dem.dcc.state.nc.us/HazMat/RRTPAGE2.htm
http://www.epa.gov/R5Super/eerb.html
Pa še jih je na to temo. Se bo še Milan kaj javil...
ojla
ko sprašujete za seminarsko nalogo, prosim zraven dopišite:
- za kateri nivo gre (osnovna šola, srednja šola, fakulteta, kaj drugega itd.)
- pod kateri predmet spada
- naslov seminarske naloge (podnaslov, oporne točke itd.)
tako je dosti lažje kaj svetovati, kaj napisati... mogoče se celo kaj najde kje drugje... če drugega ne, vsaj literaturo se da priporočati ali pomagati usmeriti kako drugače...
p.s.: seminarske naloge naj bodo v izobraževanju, ne po celem forumu...
hvala in Lp
ko sprašujete za seminarsko nalogo, prosim zraven dopišite:
- za kateri nivo gre (osnovna šola, srednja šola, fakulteta, kaj drugega itd.)
- pod kateri predmet spada
- naslov seminarske naloge (podnaslov, oporne točke itd.)
tako je dosti lažje kaj svetovati, kaj napisati... mogoče se celo kaj najde kje drugje... če drugega ne, vsaj literaturo se da priporočati ali pomagati usmeriti kako drugače...
p.s.: seminarske naloge naj bodo v izobraževanju, ne po celem forumu...
hvala in Lp
Vaja dela mojstra, če mojster dela vaje! 
- Mateja
- HazMat Team
- Prispevkov: 524
- Pridružen: 10. April 2003, 23:42
- Kraj: Topole in Gornji Logatec
- Kontakt:
Bravo, zelo dober nasvet in ga res vsi upoštevajte.Martina napisal/-a:ojla![]()
ko sprašujete za seminarsko nalogo, prosim zraven dopišite:
- za kateri nivo gre (osnovna šola, srednja šola, fakulteta, kaj drugega itd.)
- pod kateri predmet spada
- naslov seminarske naloge (podnaslov, oporne točke itd.)
tako je dosti lažje kaj svetovati, kaj napisati... mogoče se celo kaj najde kje drugje... če drugega ne, vsaj literaturo se da priporočati ali pomagati usmeriti kako drugače...
p.s.: seminarske naloge naj bodo v izobraževanju, ne po celem forumu...
hvala in Lp
Torej, več v izobraževanju.
Znanost se ni začela z nami.
-
ognjeni-