Tudi jaz bi potreboval pomoč pri seminarski nalogi

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
ognjeni
Prispevkov: 21
Pridružen: 13. Marec 2006, 0:39

Tudi jaz bi potreboval pomoč pri seminarski nalogi

Odgovor Napisal/-a ognjeni »

Pozdravljeni!

Vse člane ki kaj vejo o nevarnih snoveh bi lepo prosil če bi mi bili pripravljeni pomagati pri seminarski nalogi o nevarnih snoveh!
Veliko se najde sicer na internetu vendar bi se rad spustil v podrobnosti ker potrebujem dobro oceno zato vas prosim za kakšne bolj strokovne podatke!
Če imate karkoli kar bi mi lahko pomagalo bi vas lepo prisil če mi lahko na spodnji mail!

Vsem se zahvaljuem za pomoč!


LP OGNJENI
gasilci smo ljudje katerim največ poneni človeško življenje zato nas velika večina tudi ostaja

LP ognjeni
Uporabniški avatar
kocko
Prispevkov: 187
Pridružen: 25. Oktober 2005, 21:51
Kraj: Selnica ob Dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kocko »

nekaj sm našel v pdf obliki, če hočeš to odpret pa potrebuješ acrobat reader, ki ga dobiš tukaj
Priponke
30-8023-sl.pdf
nevarne snovi 1
(132.73 KiB) Prenešeno 384 krat
nevarne snovi.pdf
nevarne snovi 2
(189.62 KiB) Prenešeno 439 krat
Lp, Daniel Kotnik
E-Mail: daniel.kotnik@gmail.com
GSM: 031/211-282

Slika

Ce ze nemores narediti nic dobrega, ne naredi nic slabega.
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

Če hočeš ti lahko posodim knjigo: Franca Černeliča - Ukrepanje ob nezgodi z nevarno snovjo.

Poglej na NEO Snov,

Pošlji ZS.
Uporabniški avatar
Martina
Prispevkov: 911
Pridružen: 26. November 2003, 21:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Martina »

ojla :D

ko sprašujete za seminarsko nalogo, prosim zraven dopišite:
- za kateri nivo gre (osnovna šola, srednja šola, fakulteta, kaj drugega itd.)
- pod kateri predmet spada
- naslov seminarske naloge (podnaslov, oporne točke itd.)

tako je dosti lažje kaj svetovati, kaj napisati... mogoče se celo kaj najde kje drugje... če drugega ne, vsaj literaturo se da priporočati ali pomagati usmeriti kako drugače...

p.s.: seminarske naloge naj bodo v izobraževanju, ne po celem forumu...

hvala in Lp
Vaja dela mojstra, če mojster dela vaje! :)
Uporabniški avatar
Mateja
HazMat Team
Prispevkov: 524
Pridružen: 10. April 2003, 23:42
Kraj: Topole in Gornji Logatec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mateja »

Martina napisal/-a:ojla :D

ko sprašujete za seminarsko nalogo, prosim zraven dopišite:
- za kateri nivo gre (osnovna šola, srednja šola, fakulteta, kaj drugega itd.)
- pod kateri predmet spada
- naslov seminarske naloge (podnaslov, oporne točke itd.)

tako je dosti lažje kaj svetovati, kaj napisati... mogoče se celo kaj najde kje drugje... če drugega ne, vsaj literaturo se da priporočati ali pomagati usmeriti kako drugače...

p.s.: seminarske naloge naj bodo v izobraževanju, ne po celem forumu...

hvala in Lp
Bravo, zelo dober nasvet in ga res vsi upoštevajte.

Torej, več v izobraževanju.
Znanost se ni začela z nami.
ognjeni-

Odgovor Napisal/-a ognjeni- »

Hvala vsem za pomoč!

Drugače pa ppotrebujem seminarsko nalogo:

Nevarne snovi (predmet tehnika in varnost)

Srednja protmetna šola

hvala še enkrat za vso pomoć
Odgovori