Bo nas 12 iz različnih držav: Velika Britanija, Gana, Kenija, Tanzanija, Kuvajt, Indonezija, Armenija, Rusija, Venezuela, Mehika, Argentina in Slovenija.
Kar pestra druščina, bomo videli kako bo?
Se javim še.




Hmm......sploh za predstavnika Slovenije zelo zanimiva temaMilan Dubravac napisal/-a:Sem si tole malo bolj enostavno predstavljal ampak ne bo.
3 dni imamo sedaj predavanja, v četrtek in petek pa nastopamo. Jaz sem izžrebal temo ''Public Information Officer/local response''. Prezentacija mora biti na okoli 20 ppt straneh in traja 40-45 minut. No ja tudi že kaj hujšega smo prestali.


