''Train the trainers'' UN seminar

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

''Train the trainers'' UN seminar

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

No tukaj na Dunaju bo kar za zdržat, ker imajo neomejen dostop do interneta :D . Jutri se prične tečaj za predavatelje združenih narodov.
Bo nas 12 iz različnih držav: Velika Britanija, Gana, Kenija, Tanzanija, Kuvajt, Indonezija, Armenija, Rusija, Venezuela, Mehika, Argentina in Slovenija.
Kar pestra druščina, bomo videli kako bo?
Se javim še.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
MarkoSimšič
Prispevkov: 541
Pridružen: 13. September 2003, 20:33
Kraj: Planina

Odgovor Napisal/-a MarkoSimšič »

Zanima me po kakšnem ključu oziroma zakaj so bile izbrane prav te države? Ali to pač ni povezano s posamezno državo :arrow: iz teh držav so pač strokovnjaki.

lp =;
Audiatur et altera pars! (Naj sišimo še drugo mnenje!) latinski
Uporabniški avatar
jack1
Prispevkov: 117
Pridružen: 9. Avgust 2003, 15:48
Kraj: G.Radgona
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a jack1 »

Drži se tam gori pa se kaj lepega nauči
In potem je bilo vse tiho!
Uporabniški avatar
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959
Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mitja Gregorič »

Milan.....


kej dobrega "skuhej" :twisted: :twisted:
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

Sem si tole malo bolj enostavno predstavljal ampak ne bo.
3 dni imamo sedaj predavanja, v četrtek in petek pa nastopamo. Jaz sem izžrebal temo ''Public Information Officer/local response''. Prezentacija mora biti na okoli 20 ppt straneh in traja 40-45 minut. No ja tudi že kaj hujšega smo prestali :wink: .
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
Janez Tratnik
moderator
moderator
Prispevkov: 2740
Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
Kraj: Dobračeva - Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Janez Tratnik »

Lahko ti bo Jure kaj pomagal. :wink:
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________
Slika
Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Rolf
Prispevkov: 239
Pridružen: 23. Oktober 2002, 10:00
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Rolf »

Milan Dubravac napisal/-a:Sem si tole malo bolj enostavno predstavljal ampak ne bo.
3 dni imamo sedaj predavanja, v četrtek in petek pa nastopamo. Jaz sem izžrebal temo ''Public Information Officer/local response''. Prezentacija mora biti na okoli 20 ppt straneh in traja 40-45 minut. No ja tudi že kaj hujšega smo prestali :wink: .
Hmm......sploh za predstavnika Slovenije zelo zanimiva tema ;) Sicer pa mislim, da ti tistih 40min predstavitve ne bo delalo problemov. Če ne bo šlo drugače uporabi recept od Kozarja: "Požar na krasu" - bodi Ivo Krušec :twisted: , pa maš takoj gradiva za dve uri.

LP, Rolf.
Life is a lesson, you learn it when you're through! (by Limp Bizkit)
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

No tečaj poteka po planu. Danes sami izdelujemo po skupinah ''Action list'' za vodjo intervencije. Mi pomaga, ker sem nekaj takega že lani delal na NATO seminarju na Švedskem. Ogledali smo si tudi film ''Dirty war''. Zelo dobra in realistična drama(BBC), mnogo boljša od Hollywoodskih izdelkov.
No jutri smo pa mi na vrsti :wink: .
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959
Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mitja Gregorič »

JA pa stisni kako fotko tudi ane....


heheh.....
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabniški avatar
Brko
Prispevkov: 322
Pridružen: 22. Oktober 2004, 21:35
Kraj: Rojstna vas Matevža Haceta

Odgovor Napisal/-a Brko »

Milan pol pa prpravi še za naš kako predavanje.Bomo prišli poslušat,da si še mi odpremo obzorja.Pa veliko sreče.
mattej
Prispevkov: 122
Pridružen: 24. December 2005, 9:01

Odgovor Napisal/-a mattej »

Milan veliko sreče tam gor. :lol:
NA POMOČ! Matej
Uporabniški avatar
himi
Prispevkov: 471
Pridružen: 8. Maj 2005, 14:37
Kraj: Dvorjane
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a himi »

8) Se strinjam z Brkotom, pa film skopiraj, da ne bomo gledali samo Holywooda. V petek sem na Dunaju, ko boš imel glavni odmor se mogoče najdemo. :lol: :lol:

Lp. himi
Kdor še ni bil v nevarnosti, ne pozna svojega poguma !!!

http://www.gasilcidvorjane.com
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

Milan tudi jaz ti želim obilo novega znanja, ter sreče pri tvoji predstavitvi.
Kakšne so bile druge teme?
Tudi jaz oz. Kris (sin) bi se priporočal za film. Veš Milan od lani poleti je čist nor na gasilske vozila (na vaji ali intervenciji).




V službi ljudstva na pomoč!
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

No glavno je za mano, lahko rečem da uspešno. Bil sem kakih 5 minut krajši ampak je šlo. Jutri nastopijo še preostali, izvedli bomo pa še en scenarij na papirju.
Matr od jutri naprej se bom pa lahko hvalil, da imam dunajsko šolo :D :D :D
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
nejč
Prispevkov: 1204
Pridružen: 31. Januar 2005, 18:07
Kraj: Dvorjane
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nejč »

Ja Milan ti se samo pohvali saj se lahko :wink:
Odgovori