Pozdravljeni!
Zanima me, kako imate v vaših gasilskih domovih urejene dežurne sobe. S tem mislim ali uporabljate kakšne posebne programe, aplikacije, ali uporabljate UPS, koliko postaj imate, imate specialke na zidu...
Ali mogoče še kaj nimate, pa bi bilo dobro imeti, kaj priporočate...
Skratka, odprimo debato kako naj bi izgledala dežurna soba v gasilskem domu!
Hvala!
Dežurna soba
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj