Dežurna soba

Včasih življensko pomemben del gasilske opreme.
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
Mitja23
Prispevkov: 69
Pridružen: 8. Marec 2008, 14:12
Kraj: Kobarid

Dežurna soba

Odgovor Napisal/-a Mitja23 »

Pozdravljeni!

Zanima me, kako imate v vaših gasilskih domovih urejene dežurne sobe. S tem mislim ali uporabljate kakšne posebne programe, aplikacije, ali uporabljate UPS, koliko postaj imate, imate specialke na zidu...
Ali mogoče še kaj nimate, pa bi bilo dobro imeti, kaj priporočate...

Skratka, odprimo debato kako naj bi izgledala dežurna soba v gasilskem domu!


Hvala!
Odgovori