je že znanega kaj več ?Ponoči je v Ljubljani iztirila lokomotiva. Gorivo je začelo takoj iztekati v Ljubljanico. Dve osebi sta poškodovani. "Zadeva je nevarna," pravi vodja intervencije.
Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
Vijolčno sveti se nebo !
-
pgd_babici
- Prispevkov: 211
- Pridružen: 24. December 2004, 21:26
- Kraj: Koper/Babiči
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
TO SO POVEDALI V DNEVNIKU (pri 4,00 minuti)
http://tvslo.si/predvajaj/dnevnik/ava2.97460738/
Timotej je napisal;
A bi lahko pojasnil tvoj komentar?
http://tvslo.si/predvajaj/dnevnik/ava2.97460738/
Timotej je napisal;
"Mi smo okoli položili tista opojna telesa, da kar še izteka, da bomo pobrali," je za 24ur.com dejal vodja intervencije Silvo Kuntarič.
Se kdo malo šali?
A bi lahko pojasnil tvoj komentar?
LP Robert
-
pgd_babici
- Prispevkov: 211
- Pridružen: 24. December 2004, 21:26
- Kraj: Koper/Babiči
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
tudi to sem videl in prebral članek,ampak še vedno ne vem kje "se kdo malo šali",kot je napisal Timotej 
LP Robert
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
V debato se ne bom mešal, amapk po mojem mnenju je v stavku "Mi smo okoli položili tista opojna telesa" en "o" preveč in en "v" premalo. 
- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
Zanima me iz katere gasilske enote je ta Silvo - vodja intervencije ? 
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
Glede na to, da je posredovala GBL predvidevam da je g. Silvo od tam.
Zanimivo je tudi to, da je Silvo Kuntarič tudi član "odbora za NEVARNE SNOVI Združenja slovenskih poklicnih gasilcev", kar je razvidno iz zapisnika seje iz leta 2009.
Zanimivo kaj vse najde stric google.
Res ponesrečena izjava za takega strokovnjaka.
lp
Zanimivo je tudi to, da je Silvo Kuntarič tudi član "odbora za NEVARNE SNOVI Združenja slovenskih poklicnih gasilcev", kar je razvidno iz zapisnika seje iz leta 2009.
Zanimivo kaj vse najde stric google.
Res ponesrečena izjava za takega strokovnjaka.
lp
Don't raise your voice, Improve your argument!
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
No stvari se zapletajo, tako kot vedno. Gasilci so bili obveščeni 1h po dogodku
Zanimiv nastop generalnega sekretarja SŽ. Prednost imajo poškodovanci , gasilci so lahko aktivirani kasneje
http://24ur.com/bin/video.php?media_id= ... id=3598209
Zanimiv nastop generalnega sekretarja SŽ. Prednost imajo poškodovanci , gasilci so lahko aktivirani kasneje
http://24ur.com/bin/video.php?media_id= ... id=3598209
Don't raise your voice, Improve your argument!
- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
Ja, lahko bi bilo še slabše in bi šla oba poškodovana kar peš na želežniško postajo kot je bilo to pred kratkim na Goričkem ko je padel avtobus! 
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
-
Tonej
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
Novinarji naedijo izsek izjave, potem pa rara kar rata. Sicer pa ne vem kaj bi lahko gasilci naredili narobe po več kot eni uri po nesreči?
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
V galeriji na 24ur.com je opaziti gasilsko vozilo s katerim delajo delavci SŽ. A imajo tudi na SŽ kaj gasilske tehnike in z njo posredujejo ali kako?
lp
lp
- gobi
- Prispevkov: 2215
- Pridružen: 14. November 2004, 19:04
- Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
- Kontakt:
Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo
Scottusa napisal/-a:V galeriji na 24ur.com je opaziti gasilsko vozilo s katerim delajo delavci SŽ. A imajo tudi na SŽ kaj gasilske tehnike in z njo posredujejo ali kako?lp
Debata o tem vozilu je tekla tuka
viewtopic.php?f=9&t=4941&hilit=unimog

