Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
mali_tona
Prispevkov: 387
Pridružen: 16. Januar 2010, 12:54
GE: Malečnik

Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a mali_tona »

Ponoči je v Ljubljani iztirila lokomotiva. Gorivo je začelo takoj iztekati v Ljubljanico. Dve osebi sta poškodovani. "Zadeva je nevarna," pravi vodja intervencije.
je že znanega kaj več ?
Vijolčno sveti se nebo !
pgd_babici
Prispevkov: 211
Pridružen: 24. December 2004, 21:26
Kraj: Koper/Babiči

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a pgd_babici »

TO SO POVEDALI V DNEVNIKU (pri 4,00 minuti)
http://tvslo.si/predvajaj/dnevnik/ava2.97460738/

Timotej je napisal;
"Mi smo okoli položili tista opojna telesa, da kar še izteka, da bomo pobrali," je za 24ur.com dejal vodja intervencije Silvo Kuntarič.

Se kdo malo šali?

A bi lahko pojasnil tvoj komentar?
LP Robert
Uporabniški avatar
pes
moderator
moderator
Prispevkov: 2094
Pridružen: 6. Marec 2003, 10:44
Kontakt:

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a pes »

pgd_babici
Prispevkov: 211
Pridružen: 24. December 2004, 21:26
Kraj: Koper/Babiči

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a pgd_babici »

tudi to sem videl in prebral članek,ampak še vedno ne vem kje "se kdo malo šali",kot je napisal Timotej :o
LP Robert
Rafter
moderator
moderator
Prispevkov: 2948
Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a Rafter »

V debato se ne bom mešal, amapk po mojem mnenju je v stavku "Mi smo okoli položili tista opojna telesa" en "o" preveč in en "v" premalo. ;)
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Zanima me iz katere gasilske enote je ta Silvo - vodja intervencije ? :shock:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a Pero »

Glede na to, da je posredovala GBL predvidevam da je g. Silvo od tam.
Zanimivo je tudi to, da je Silvo Kuntarič tudi član "odbora za NEVARNE SNOVI Združenja slovenskih poklicnih gasilcev", kar je razvidno iz zapisnika seje iz leta 2009.

Zanimivo kaj vse najde stric google.

Res ponesrečena izjava za takega strokovnjaka.
lp
Don't raise your voice, Improve your argument!
Uporabniški avatar
Pero
Prispevkov: 1091
Pridružen: 17. April 2006, 17:34

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a Pero »

No stvari se zapletajo, tako kot vedno. Gasilci so bili obveščeni 1h po dogodku :roll:
Zanimiv nastop generalnega sekretarja SŽ. Prednost imajo poškodovanci , gasilci so lahko aktivirani kasneje [-o< #-o
http://24ur.com/bin/video.php?media_id= ... id=3598209
Don't raise your voice, Improve your argument!
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Ja, lahko bi bilo še slabše in bi šla oba poškodovana kar peš na želežniško postajo kot je bilo to pred kratkim na Goričkem ko je padel avtobus! [-o<
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Tonej

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a Tonej »

Novinarji naedijo izsek izjave, potem pa rara kar rata. Sicer pa ne vem kaj bi lahko gasilci naredili narobe po več kot eni uri po nesreči?
Uporabniški avatar
Scottusa
Prispevkov: 249
Pridružen: 21. Julij 2007, 18:15
GE: PGD Brezovica pri Bo

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a Scottusa »

V galeriji na 24ur.com je opaziti gasilsko vozilo s katerim delajo delavci SŽ. A imajo tudi na SŽ kaj gasilske tehnike in z njo posredujejo ali kako?

lp
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odg: Lokomotiva iztirila, gorivo izteklo

Odgovor Napisal/-a gobi »

Scottusa napisal/-a:V galeriji na 24ur.com je opaziti gasilsko vozilo s katerim delajo delavci SŽ. A imajo tudi na SŽ kaj gasilske tehnike in z njo posredujejo ali kako?lp

Debata o tem vozilu je tekla tuka :arrow:

viewtopic.php?f=9&t=4941&hilit=unimog
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Odgovori