Več listni gasilski koledar 2006
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uf,
kako lep dan je za nami, lepa sončna Koroška in prijazni gasilci. Skratka danes sem obiskal Celje (Katarinca in tomkat), Ravne na Koroškem (Miran 70) in Gotovlje pri Žalcu (Matjaž).
Vtisi so lepi, slike še bolj, koledarji pa tud
Zdaj me čaka še Primorska seveda z Ajdovščino pa bo tu božič
Žal sva se z Katarinco tolk pogovarjala in gledala
koledar naš in njihov, da sva se pozabila slikat.
Vtisi so lepi, slike še bolj, koledarji pa tud
Zdaj me čaka še Primorska seveda z Ajdovščino pa bo tu božič
Žal sva se z Katarinco tolk pogovarjala in gledala
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
Danes sem imel priložnost (čas) da malo pogledam po seznamu in preverim našo uspešnost.
Pa ti zlodja ugotovim, da nekateri ne bev ne mev na naše objave, da dvignejo koledarje. Predlagam Vam, da se javite na telefon 031-660-610 in dogovorimo najboljšo možno dostavo ali pa pošljite mail na koledar2006@gasilci.org in napišite vse podatke da vam ga pošlemo po pošti.
Kdo ga ni dvignil in se javil pa tako ali tako sam ve.
Kaj bo s tistimi, ki se ne boste javili do praznikov pa samo ata Milan ve
, no kratkomalo jih bodo dobili drugi, ki si jih močno želijo.
Kar nekaj pa vas je, ki čakate na koledar po pošti in vsi ga boste prejeli v tem tednu pred božičem. malo sem čakal da se nabere zvrhan koš.
Pa ti zlodja ugotovim, da nekateri ne bev ne mev na naše objave, da dvignejo koledarje. Predlagam Vam, da se javite na telefon 031-660-610 in dogovorimo najboljšo možno dostavo ali pa pošljite mail na koledar2006@gasilci.org in napišite vse podatke da vam ga pošlemo po pošti.
Kdo ga ni dvignil in se javil pa tako ali tako sam ve.
Kaj bo s tistimi, ki se ne boste javili do praznikov pa samo ata Milan ve
Kar nekaj pa vas je, ki čakate na koledar po pošti in vsi ga boste prejeli v tem tednu pred božičem. malo sem čakal da se nabere zvrhan koš.
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
svoper 3 kom
firebird 3 kom
Dejan 1 kom
Mateja 5 kom
razby 2 kom
Fire|Man 1 kom
andrej 2 kos
Rok 5 kom
Slednji se niso javili oz. kontaktirali z menoj ali poslali maila za dostavo po pošti.
Lahko, da se motim.
Skratka gasilske in gasilci javite se.
Še en termin za osebni prevzem pri tom-tomu, v sredo 21.12.2005 od 17:00 ure do 18:00 ure v PGD LJ-TRNOVO
firebird 3 kom
Dejan 1 kom
Mateja 5 kom
razby 2 kom
Fire|Man 1 kom
andrej 2 kos
Rok 5 kom
Slednji se niso javili oz. kontaktirali z menoj ali poslali maila za dostavo po pošti.
Lahko, da se motim.
Skratka gasilske in gasilci javite se.
Še en termin za osebni prevzem pri tom-tomu, v sredo 21.12.2005 od 17:00 ure do 18:00 ure v PGD LJ-TRNOVO
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
Milan je bil danes v Boh. Bistrici in mi je predal koledarje.
Koledar je super, vse čestitke.
Samo nekaj me zanima ANDY mi je povedal, da je dobil nekaj res nesramnih sporočil, klicev, kjer so mu celo grozili.
Vem, da to ni bilo lepo od tistih, ki ste mu to počeli, če je naredil napako se ga lepo opozori ne pa celo grozi po telefonu.
Gasilci bi morali spoštovati drug drugega, saj nikoli neveš kdaj boš rabil pomoč sočloveka oz. gasilca.
Malo sem zašel iz teme.
Milanu sem razložil o tem in ni mogel verjeti.
V službi ljudstva na pomoč!
Koledar je super, vse čestitke.
Samo nekaj me zanima ANDY mi je povedal, da je dobil nekaj res nesramnih sporočil, klicev, kjer so mu celo grozili.
Vem, da to ni bilo lepo od tistih, ki ste mu to počeli, če je naredil napako se ga lepo opozori ne pa celo grozi po telefonu.
Gasilci bi morali spoštovati drug drugega, saj nikoli neveš kdaj boš rabil pomoč sočloveka oz. gasilca.
Malo sem zašel iz teme.
Milanu sem razložil o tem in ni mogel verjeti.
V službi ljudstva na pomoč!
Aj, aj, aj
no sam nisem z Andyem govoril o teh stvareh oz. mi sam ni omenil tega pa veeno.
Tu se močno strinjamo. Taka ravnanja in dejanja posameznikov- gasilcev so nesprejemljiva in nedopustna. Ter mečejo slabo luč na naše poslanstvo, ker pa je takih posameznikov v vsaki organizaciji nekaj imamo tudi mi opraviti s takšnimi člani.
Upam, da Andy vsega le ni vzel preveč nase in osebno in nikakor ne kot dejanja organizacije in foruma kot takega.
V zvezi z ukrepi in tehničnimi možnostmi zoper nečastne nosilce gasilskega naziva pa verjetno več v nadaljevanju.
no sam nisem z Andyem govoril o teh stvareh oz. mi sam ni omenil tega pa veeno.
Tu se močno strinjamo. Taka ravnanja in dejanja posameznikov- gasilcev so nesprejemljiva in nedopustna. Ter mečejo slabo luč na naše poslanstvo, ker pa je takih posameznikov v vsaki organizaciji nekaj imamo tudi mi opraviti s takšnimi člani.
Upam, da Andy vsega le ni vzel preveč nase in osebno in nikakor ne kot dejanja organizacije in foruma kot takega.
V zvezi z ukrepi in tehničnimi možnostmi zoper nečastne nosilce gasilskega naziva pa verjetno več v nadaljevanju.
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar


