Več listni gasilski koledar 2006

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
Lenek
Prispevkov: 241
Pridružen: 13. December 2004, 20:04
Kraj: Prepolje, Dravsko polje

Odgovor Napisal/-a Lenek »

kolendarji so super,tak da cestitke vsem ki ste sodelovali!!!!!!!
BOJAN PAVEO 041/535-047
Lep pozdrav!!
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

tom-tom napisal/-a:Primorska pa žal čaka, da grem po avto v Ajdovščino in bom takrat spotoma še v NG skočil. Lahko se pa dogovorimo tudi drugače. Bova z Mitjo na zvezi.
:?: :?: :?:
Kje si ga pa pustu :?:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabniški avatar
majkel
Prispevkov: 390
Pridružen: 31. Januar 2005, 22:33
Kraj: Zg.Kungota
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a majkel »

Oskar kdaj delaš da lahko pridem k tebi :P.Ta teden in prejšnji vikend sem bil bolj odsoten pa nisem nič spremljal teme za koledarje.Ti m isamoi javi na meil al pa kliči kdaj delaš pa se pripelam :)
Čas bo prinesel svoje.Ali na boljše ali na slabše pa bomo videli!
Uporabniški avatar
kocko
Prispevkov: 187
Pridružen: 25. Oktober 2005, 21:51
Kraj: Selnica ob Dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kocko »

Predvčerjašnjim mi je pbb pripeljal koledar Gasilci.org 2006 morem pohvalit koledar je svetovni. :wink:
Uporabniški avatar
Martin P.
Prispevkov: 878
Pridružen: 11. Oktober 2004, 22:02
Kraj: Meljski hrib
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Martin P. »

majkel napisal/-a:Oskar kdaj delaš da lahko pridem k tebi :P.Ta teden in prejšnji vikend sem bil bolj odsoten pa nisem nič spremljal teme za koledarje.Ti m isamoi javi na meil al pa kliči kdaj delaš pa se pripelam :)
Danes dela v dnevni! Do 19.00 imaš čas :wink: .

LP,
Martin Plavec
Uporabniški avatar
tom-tom
Prispevkov: 266
Pridružen: 8. Avgust 2002, 16:50

Odgovor Napisal/-a tom-tom »

Uf, 8) kako lep dan je za nami, lepa sončna Koroška in prijazni gasilci. Skratka danes sem obiskal Celje (Katarinca in tomkat), Ravne na Koroškem (Miran 70) in Gotovlje pri Žalcu (Matjaž).

Vtisi so lepi, slike še bolj, koledarji pa tud :lol:

Zdaj me čaka še Primorska seveda z Ajdovščino pa bo tu božič :oops:

Žal sva se z Katarinco tolk pogovarjala in gledala :lol: koledar naš in njihov, da sva se pozabila slikat.
Priponke
GZ RAVNE 05.JPG
PGD GOTOVLJE 05.JPG
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
Uporabniški avatar
tom-tom
Prispevkov: 266
Pridružen: 8. Avgust 2002, 16:50

Odgovor Napisal/-a tom-tom »

Danes sem imel priložnost (čas) da malo pogledam po seznamu in preverim našo uspešnost.

Pa ti zlodja ugotovim, da nekateri ne bev ne mev na naše objave, da dvignejo koledarje. Predlagam Vam, da se javite na telefon 031-660-610 in dogovorimo najboljšo možno dostavo ali pa pošljite mail na koledar2006@gasilci.org in napišite vse podatke da vam ga pošlemo po pošti.

Kdo ga ni dvignil in se javil pa tako ali tako sam ve.

Kaj bo s tistimi, ki se ne boste javili do praznikov pa samo ata Milan ve :twisted: , no kratkomalo jih bodo dobili drugi, ki si jih močno želijo.

Kar nekaj pa vas je, ki čakate na koledar po pošti in vsi ga boste prejeli v tem tednu pred božičem. malo sem čakal da se nabere zvrhan koš. :lol:
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
Uporabniški avatar
majkel
Prispevkov: 390
Pridružen: 31. Januar 2005, 22:33
Kraj: Zg.Kungota
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a majkel »

Koledar je že pri meni doma .Izgleda super. Se opravičujem da nisem takoj šel po njega sem malo pozno videl to temo oz jaz sem bil bolj odsoten :)
Čas bo prinesel svoje.Ali na boljše ali na slabše pa bomo videli!
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

Pošlji mi imena, pa jim bom poslal obvestilo po e-pošti.
Uporabniški avatar
tom-tom
Prispevkov: 266
Pridružen: 8. Avgust 2002, 16:50

Odgovor Napisal/-a tom-tom »

svoper 3 kom
firebird 3 kom
Dejan 1 kom
Mateja 5 kom
razby 2 kom
Fire|Man 1 kom
andrej 2 kos
Rok 5 kom

Slednji se niso javili oz. kontaktirali z menoj ali poslali maila za dostavo po pošti.

Lahko, da se motim.

Skratka gasilske in gasilci javite se.

Še en termin za osebni prevzem pri tom-tomu, v sredo 21.12.2005 od 17:00 ure do 18:00 ure v PGD LJ-TRNOVO
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
Uporabniški avatar
matjaž
Prispevkov: 1065
Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki
Kraj: Kostanjevica na Krki

Odgovor Napisal/-a matjaž »

tom-tom-u hvala za dostavo "na dom", koledar že krasi steno, in je enostavno MEGA! :lol:
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabniški avatar
Tomkat
Prispevkov: 1870
Pridružen: 4. Marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas
Kraj: Celje - Škofja vas

Odgovor Napisal/-a Tomkat »

Ja, kaj naj rečem. Hvala Tom-tom za dostavo! :D :wink:

Koledar je pa MEEEEGAAAAAA!!!

Sem ga že obesil preko še aktualnega Playboyevega. To pove vse!!! :wink:
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

tom-tom,
Andrej pride v sredo po koledarje k meni
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

Milan je bil danes v Boh. Bistrici in mi je predal koledarje.
Koledar je super, vse čestitke.

Samo nekaj me zanima ANDY mi je povedal, da je dobil nekaj res nesramnih sporočil, klicev, kjer so mu celo grozili.
Vem, da to ni bilo lepo od tistih, ki ste mu to počeli, če je naredil napako se ga lepo opozori ne pa celo grozi po telefonu.
Gasilci bi morali spoštovati drug drugega, saj nikoli neveš kdaj boš rabil pomoč sočloveka oz. gasilca.
Malo sem zašel iz teme.
Milanu sem razložil o tem in ni mogel verjeti.





V službi ljudstva na pomoč!
Uporabniški avatar
tom-tom
Prispevkov: 266
Pridružen: 8. Avgust 2002, 16:50

Odgovor Napisal/-a tom-tom »

Aj, aj, aj :evil:

no sam nisem z Andyem govoril o teh stvareh oz. mi sam ni omenil tega pa veeno. :(

Tu se močno strinjamo. Taka ravnanja in dejanja posameznikov- gasilcev so nesprejemljiva in nedopustna. Ter mečejo slabo luč na naše poslanstvo, ker pa je takih posameznikov v vsaki organizaciji nekaj imamo tudi mi opraviti s takšnimi člani.

Upam, da Andy vsega le ni vzel preveč nase in osebno in nikakor ne kot dejanja organizacije in foruma kot takega.

V zvezi z ukrepi in tehničnimi možnostmi zoper nečastne nosilce gasilskega naziva pa verjetno več v nadaljevanju.
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
Odgovori