Elektronsko poročilo o intervenciji

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
tomazrak
Prispevkov: 153
Pridružen: 26. December 2002, 13:53
Kraj: Dolič
Kontakt:

Elektronsko poročilo o intervenciji

Odgovor Napisal/-a tomazrak »

Ali ima morda kdo obrazec za poročilo o intervenciji v elektronski obliki?
Kar se Janezek nauči to Janez zna!
Uporabniški avatar
skerca
Prispevkov: 300
Pridružen: 1. Oktober 2002, 20:01
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a skerca »

gas 2000, vulkan (ena izmed možnosti) - ne vem za kaj misliš uporabljati
Uporabniški avatar
Skavt
Prispevkov: 476
Pridružen: 17. December 2002, 0:31
Kraj: Nadlesk- Loška dolina
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Skavt »

Tudi jaz bi ga potreboval za seminarsko za poveljnika društva. Če ga pišem v Vulkanu bo odbrzel po medmrežju kdo ve kam?
Z znanjem raste dvom!
Uporabniški avatar
skerca
Prispevkov: 300
Pridružen: 1. Oktober 2002, 20:01
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a skerca »

potem uporabi gas2000
Uporabniški avatar
metodg
Prispevkov: 893
Pridružen: 12. Julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a metodg »

Skavt, kje v vulkanu, pa imaš intervencije??? :shock:

Elektronski način vpisovanja intervencij je možen v GAS2000.

Metod G.
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
dejch

obrazec za intervecijo

Odgovor Napisal/-a dejch »

Ja metodg ima prav. V Vulkanu zaenkrat še ni obrazca za intervencije.
Poročila o intervencijah pa se zaenkret pišejo še v GAS2000.

Vsaj pri nas je še tako.

Lep pozdrav iz Novega mesta!
Štajerc
Prispevkov: 300
Pridružen: 15. Februar 2003, 7:59
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Štajerc »

tomaz rak, haj!

na društvu imamo računalniški program za statistično obdelavo podatkov, ki ga je izdelal en naš član (v njem imamo shranjeno vse: intervencije, vaje, tečaje, proslave, prostovoljno delo, administrativna dela (joj, kolko cajta tu gre!), organizacijska dela,... sestanki, seje,... fizična usposabljanja,...)... samo daj mi podatke (če to rabiš za diplomsko nalogo za tečaj mogoče), pa ti jih vržem noter in sprintano pošljem nazaj al pa po mejlu... če pa želiš, pa lahko vprašam avtorja in če mi bo dovolil, ti pošljem del našega programa, kjer boš imel možnost vpisovanja intervencij, na disketi...

lp

bp
Odgovori