Npr. zajemanje vode z košaro -helikopter,rezerva vode za GVC (sesanje),itd...
Priročna in uporabna stvar !!!
Kakšne so vaše izkušnje z njimi (mnenja)?
Kje ste jih nabavili?
Kaj pa cena?
p.s.


Uporaba bazena za hranjenje vode .Slika je iz petkove intervencije v Kentuckiju - požar skladišča.


