Hazmat training program

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
Marolt
Prispevkov: 894
Pridružen: 13. November 2003, 1:46
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a Marolt »

No ja saj fovšija dela bogostvo kar pa je pri nas gasilcih kar pozitivno saj imamo potem dobre in nove stvari! :D :D

LP Marolt
življenje je lepo! Ne boj se mrtvih, boj se živih!
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

skerca napisal/-a:A bo to CD za pomoč pred intervencijo, ali ga boš imel lahko sabo in boš naprimer vodil intrevencijo preko CD (mislim predvsem tisti deset osnovni postopkov)
Hazmat training program - slovar v roke :twisted:
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

Pozdrav iz centra svedskih resevalnih agencij v Karlstadu. Zaenkrat mi malo razkazujejo agencijo. Potem grem za dva dni v Skovde v gasilsko solo, sreda in cetrtek pa bomo dokoncali nas HazMat training program in se pogovarjali o nadaljevanju in smereh siritve tega sodelovanja. Bom porocal o rezultatih.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
Marolt
Prispevkov: 894
Pridružen: 13. November 2003, 1:46
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a Marolt »

Fino Milan!
Samo, da nam ne primrzneš na mrzlem severu :D :D
Pa čakamo na tvoje poročanje.....

LP Marolt
življenje je lepo! Ne boj se mrtvih, boj se živih!
Uporabniški avatar
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959
Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mitja Gregorič »

Pozdrav v ledene kraje...upam da ne zmrzujete preveč....

M smo "lačni" novic... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

No tele dni je pa tudi tule bolj spomladansko vreme.
Z veseljem lahko povem, da SLO verzija ze deluje. Seveda se v prvi vrsti moram zahvaliti vsem clanom nase SLO HAZMAT skupine, ki imajo za to veliko zaslug. CD-ji v vseh petih jezikih naj bi bili gotovi v zacetku aprila. Najbolj nam ga pokajo danci, ki se vedno niso koncali. Pogovori tecejo v smeri siritve in izdelave podobnega programa za pozare, v prvi fazi sicer zelo zelo enostavnega. Mi bomo v vsakem primeru poskusali biti zraven. Ni pa samo od mene odvisno seveda.
Zaenkrat toliko. Ko bom imel CD-je v roki pa kaj vec. Potrebno bo najti nacin, kako spraviti program v zivljenje.
Danes zvecer me pa peljejo gledat zacetek svedskega rally-ja, ki naj bi bil sicer zimski, pa kaze bolj na pomladanskega.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

No tole je uradni logotip našega skupnega evropskega projekta.
Priponke
logo.gif
logo.gif (7.56 KiB) Pogledano 6325 krat
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

No testni CD-rom imam že v roki. Sedaj ga stestiram še zadnjič potem grejo pa v tisk. Projekt bo zaključen na zadnjem srečanju v Sloveniji sredi aprila.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
darko
Prispevkov: 2913
Pridružen: 18. November 2003, 14:06

Odgovor Napisal/-a darko »

vsa čast milanu, saj kot sem videl bo to res dober izdelek, ki bo v korist in čast gasilcem v sloveniji.

darko
Uporabniški avatar
Gosak
Prispevkov: 32
Pridružen: 26. November 2003, 12:15

HazMat training program

Odgovor Napisal/-a Gosak »

Vsa čast tudi ostalim članom HazMat teama, posebej Mateji. :wink:
darko
Prispevkov: 2913
Pridružen: 18. November 2003, 14:06

Odgovor Napisal/-a darko »

ja se strinjam in naj mi oprostijo, vendar če ni nekoga ki vleče voz naprej ni nič.

vse več je raznih komisij, pa vse manj je narejenega.
Uporabniški avatar
skerca
Prispevkov: 300
Pridružen: 1. Oktober 2002, 20:01
Kraj: Trzin

Odgovor Napisal/-a skerca »

Sem vidu program na na tečaju - špica za trening še bolj bi pa bil če bi ga lahko združil z kakšno bazo o nevarnih snoveh, saj veste dvoje v enem ampak za začetek več kot odlično. Sem se pa naučil še nekaj - prenosni računalnik je že sedaj skoraj nuja v intervencijah....razmišlajmo v tej smeri.
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

Od danes 17.4. pa do torka 20.4. bo v ICZR na Igu potekalo srečanje HazMat skupine. Srečanja se bo udeležilo 10 predstavnikov iz Danske, Finske, Norveške, Švedske in Slovenije. Pogovori bodo potekali o nadaljevanju projekta in razširitvi s še enim FIRE TRAINING projektom. O rezultatih bom še poročal.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabniški avatar
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959
Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mitja Gregorič »

Upam da se bo Milan kaj kmalu oglasil ni povedal kaj več ... :wink:
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabniški avatar
binep
Prispevkov: 556
Pridružen: 1. September 2002, 23:55
Kraj: Podnart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a binep »

No da se mal pohvalmo :oops: Za prevoz te skupine ljudi od letališča Brnik do ICZR Ig smo poskrbeli gasilci iz letališča. Prihod vseh je bil včeraj zvečer in danes popoldan. Ravno pred nekaj minutami sem dostavil zadnjega Norvežana do Iga. V tem trenutku pa se vsi skupaj z Milanom nahajajo v Slovenskih Konjicah, kakor mi je sporočil Milan. Kolikor je meni znano se pa v torek vračajo nazaj v domovino. Po prvih podatkih so navdušeni nad našo deželo :shock: , saj kar so zaupali med vožno iz Brnika do Iga.

Srečno vsem skupaj

lp

Bine
Odgovori