Pozdravljeni,
zanima me, če ima mogoče kdo shemo elektronike za nivo vode kot je prikazano na sliki. Namreč diodice za 100% in 75% nam vedno svetijo, pa bi radi izmerili, če senzorji pravilno delujejo. Ostale diodice delujejo dobro. Prosim za pomoč, če je že kdo imel podobno situacijo?
Težave s prikazovalnikom nivoja vode
Moderator: Janez Tratnik
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Težave s prikazovalnikom nivoja vode
Denis Trstenjak
Poveljnik PGD Banovci I. kat
V SLOGI JE MOČ, NA POMOČ!
Poveljnik PGD Banovci I. kat
V SLOGI JE MOČ, NA POMOČ!
Re: Težave s prikazovalnikom nivoja vode
Pokliči podjetje ki jih je izdelovalo, ti bodo najbolj znali svetovati
https://www.emitter.org/
https://www.emitter.org/
Re: Težave s prikazovalnikom nivoja vode
Ima mogoče kdo kakšno shemo, kako bi lahko sam naredil vezje za prikaz vode? Deluje pa preko mase in ne preko napetosti, če me razumete 
Denis Trstenjak
Poveljnik PGD Banovci I. kat
V SLOGI JE MOČ, NA POMOČ!
Poveljnik PGD Banovci I. kat
V SLOGI JE MOČ, NA POMOČ!