Težave s prikazovalnikom nivoja vode

Gasilska vozila in zaščitna ter reševalna oprema

Moderator: Janez Tratnik

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Odgovori
Uporabniški avatar
trsta91
Prispevkov: 61
Pridružen: 29. Januar 2018, 20:38
GE: PGD Banovci

Težave s prikazovalnikom nivoja vode

Odgovor Napisal/-a trsta91 »

Pozdravljeni,

zanima me, če ima mogoče kdo shemo elektronike za nivo vode kot je prikazano na sliki. Namreč diodice za 100% in 75% nam vedno svetijo, pa bi radi izmerili, če senzorji pravilno delujejo. Ostale diodice delujejo dobro. Prosim za pomoč, če je že kdo imel podobno situacijo?
Priponke
IMG_20200911_185929.jpg
Denis Trstenjak
Poveljnik PGD Banovci I. kat
V SLOGI JE MOČ, NA POMOČ!
sašo123
Prispevkov: 250
Pridružen: 14. December 2009, 11:10

Re: Težave s prikazovalnikom nivoja vode

Odgovor Napisal/-a sašo123 »

Pokliči podjetje ki jih je izdelovalo, ti bodo najbolj znali svetovati
https://www.emitter.org/
Uporabniški avatar
trsta91
Prispevkov: 61
Pridružen: 29. Januar 2018, 20:38
GE: PGD Banovci

Re: Težave s prikazovalnikom nivoja vode

Odgovor Napisal/-a trsta91 »

Ima mogoče kdo kakšno shemo, kako bi lahko sam naredil vezje za prikaz vode? Deluje pa preko mase in ne preko napetosti, če me razumete :D
Denis Trstenjak
Poveljnik PGD Banovci I. kat
V SLOGI JE MOČ, NA POMOČ!
Odgovori