Ja Janez, vem da je to že stara zadeva in se tega spomnim s tistih časov.
Ponovna objava in vpeljava (kjer prihaja do odstopanj) za poenotenje na terenu pa obvezna.
poenotenje klicnhi znakov
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- VladoP
- Prispevkov: 255
- Pridružen: 6. Januar 2006, 1:41
- GE: Radlje ob Dravi
- Kraj: Radlje ob Dravi
- Kontakt:
Re: poenotenje klicnhi znakov
Prej da zadevo urejate na novo, preverite kaj je že urejeno. Uvajanje sprememb je dolgotrajno, mučno in počasno. Uvajanje poveljstva PGD na klicne znake 100 je po mojem nesmiselno. Premaknemo ustaljene znake 200 za zveze itd... Nekdo je omenjal imena in nesmisel samostojnega klicnega znaka za poveljnika... verjetno še ni kdaj upravljal z več enotami. Meni je važno, da se oddaljena enota, ki je ne poznam javi z klicnim znakom PGD 42 in vem , da gre za kombinirko (primer). Če jo vozi Franc ali Jože me ne zanima.

Primer pri nas: v celotni regiji so vodje intervencij 3. Namestnik poveljnika ali podpoveljnik imata 2.
Primer pri nas: v celotni regiji so vodje intervencij 3. Namestnik poveljnika ali podpoveljnik imata 2.
