Lokalne volitve 2002

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Volilni golaži so vedno bolj vroči, temperatura se dviguje :arrow: o "gasilskih listah" pa ne duha - ne sluha :shock: pa ja nismo zmrznili že pred dnevom, ko nas bodo volili :lol: :?: :D
Uporabniški avatar
Jaka
Prispevkov: 818
Pridružen: 13. Julij 2002, 23:14
Kraj: Podhom

Odgovor Napisal/-a Jaka »

Drago, Drago ! To si pa pesimist.
Volilna propaganda je v polnem teku :D . Gasilski golaž kuhamo in upamo, da se nam ne bo prismodil :D :D .
Trenutno teče predstavitev naše liste (program in kandidati) po gasilskih domovih :lol: . Za plakate nimamo denarja :oops: (sponzorjev pa nočemo - če sem čisto odkrit, jih tudi iskali nismo, ponuja se pa tako ali tako nobeden) tako, da bomo vso občino kar obletali :shock: . Po dve predstavitvi sta na dan, tako, da je kar gužva :shock: .
Milan je dobro rekel: politika je KUR.. (z veliko) - samo da se je on lepše izrazil :roll: .
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Jaka:

Pravkar sem gledal po TV predstavitve kandidatov LDS-a in SLS-a in ti povem, da zdaj ne vem ali naj se jočem ali smejem :shock: kaj vse niso bili zmožni povedati "mali" politikanti na račun gasilerije, to ne morš verjeti :x Zdaj študiram na kak način naj "zapopram" tem gospodom in upam, da se mi kaj posveti (brez prevelikih stroškov) :twisted: Noben vrag pa ne omeni (niti z eno besedo) DDV-ja (al ne vejo ali pa so enostavno "preplitki" :roll:

Če vam gre dobro, veseli tudi mene :D

LP
Uporabniški avatar
Jaka
Prispevkov: 818
Pridružen: 13. Julij 2002, 23:14
Kraj: Podhom

Odgovor Napisal/-a Jaka »

Ja veš, predvolilni čas je nekaj zelo lepega :D . V naslednjem mandatu bomo zgradili vse obvoznice :? , otroška igrišča :? , uredili hidrantno omrežje :? , asfaltirali ceste :? itd. Ni da ni :D . Nekateri bi v preteklem mandatu tudi :oops: , pa jim drugi niso pustili :twisted: . Kaj takega :evil: .
Uporabniški avatar
Milek
Prispevkov: 491
Pridružen: 21. Oktober 2002, 23:42
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Milek »

:o Gasilci in politika :?:
No v Celju smo to poskusili (so) pred osmimi leti, pa če se prav spomnim ni bilo uspeha, kljub temu, da je kandidiral zdaj že pokojni poveljnik GZ Slovenije.

Želim Vam veliko uspeha! :P
Uporabniški avatar
roman
Prispevkov: 84
Pridružen: 1. Oktober 2002, 13:40
Kraj: Celjska regija

Odgovor Napisal/-a roman »

Kmalu bo vse jasno, potem pa bomo videli kdo se bo držal obljub :twisted: .

Lp, Roman
Uporabniški avatar
Jaka
Prispevkov: 818
Pridružen: 13. Julij 2002, 23:14
Kraj: Podhom

Odgovor Napisal/-a Jaka »

Fantje ! Umirite konje. Saj hočemo v Občinski svet spraviti samo kakega svetnika :lol:, ne pa svojega župana . Pa potem kakšnega člana v Odboru (pa ne bom povedal katerem). Pa ne okol govort! :oops:
Upam, da nas je toliko v hlačah, da bomo zmogli. :shock:
Drugače je pa kriza. Trenutno potekajo predstavitve Liste za boljšo požarno varnost in reševanje po gasilskih domovih. Prisotnih je približno toliko krajanov, kot takrat, ko se predstavlja kandidat za župana.
Uporabniški avatar
Milek
Prispevkov: 491
Pridružen: 21. Oktober 2002, 23:42
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Milek »

:lol: Jaka res Vam želim velik uspeha!!!
V našem društvu je predsednik kandidiral za svet krajevne skupnosti. Podporo s strani članov ima, bomo pa videl kakšno podporo ima (imamo) pri krajanih. :roll: :?:

LP :shock:
Uporabniški avatar
roman
Prispevkov: 84
Pridružen: 1. Oktober 2002, 13:40
Kraj: Celjska regija

Odgovor Napisal/-a roman »

Tudi v našem društvu je predsednik kandidiral za svet krajevne skupnosti. Člani ga podpiramo, kako pa bo s strani krajanov pa bomo videli v nedeljo :oops:

Lp, Roman
Uporabniški avatar
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org
Prispevkov: 1865
Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
Kraj: smokuč

Odgovor Napisal/-a Milan Dubravac »

Tudi v Žirovnici je neodvisna lista in jaz na njej. O rezultatih za mesto občinskega svetnika (men pravjo bolj svetilnik) pa po nedelji. Jaz sem optimist kot vedno.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Andrej
Prispevkov: 490
Pridružen: 27. Avgust 2002, 16:44
Kraj: Duplje

Odgovor Napisal/-a Andrej »

Fantje vsi ki kandidirate na občinskih volitvah vam želim čim boljši volilni rezultat in pridobitev sedeža v občinskem svetu. Kaj vas je spodbudilo k kandidaturi je pa itak vsem jasno. Upam da boste honorar-sejnine namenili matičnemu PGD-ju.

Andrej
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Andrej:

A da ga bojo pol vsi "žrli" na moj račun, a :x :?: ( oooo bog, če ti nisi "zloba" pol tud H2O ni....to kar je :lol: )
Andrej
Prispevkov: 490
Pridružen: 27. Avgust 2002, 16:44
Kraj: Duplje

Odgovor Napisal/-a Andrej »

Drago, za glasove se je treba nekako oddolžiti svojim volilcem. Če pa bodo denar namenili za opremo, bo pa vsaj za kakšno podkapo ali zaščitne rokavice, kaj več pa sigurno ne.

Andrej
Uporabniški avatar
roman
Prispevkov: 84
Pridružen: 1. Oktober 2002, 13:40
Kraj: Celjska regija

Odgovor Napisal/-a roman »

Andrej napisal/-a:Drago, za glasove se je treba nekako oddolžiti svojim volilcem. Če pa bodo denar namenili za opremo, bo pa vsaj za kakšno podkapo ali zaščitne rokavice, kaj več pa sigurno ne.

Andrej
No tudi to je nekaj! Kot vsi vemo, če si zraven, imaš lahko korist.
Pri nas smo imeli pretekli mandat našega člana v svetu KS, in tako smo lahko malo popravili dom ob t.i. sponzorstvu :lol: KS.
Kako bo naprej, bo pa čas pokazal svoje. :?

Lp, Roman
Uporabniški avatar
Jaka
Prispevkov: 818
Pridružen: 13. Julij 2002, 23:14
Kraj: Podhom

Odgovor Napisal/-a Jaka »

Tako folk. Zdaj je volilna kampanija za nami. Bili smo v vseh PGD ter volilce vlekli za rokav (kot da bi oznanjali novo vero). Udeležencev je bilo zelo malo - od 3 (najmanj) do 15 (največ). Verjetno so ljudje že vsega siti (beri kampanije), in jim ne pride na misel, da bi prišli poslušat še naše plozanje. Sicer pa je tudi na predstavitvah kandidatov za župana približno toliko udeležencev (razen tam, ko je zraven tudi čarovnik in igralci gledališča. Kruha in iger).
Drugače pa se je Lista za boljšo požarno varnost in reševanje kar prijela in upamo na dober rezultat. Nedelja bo dan razodetja. Biti ali ne biti, to bo zdaj vprašanje (Bosanec bi rekel: kakvo glupo pitanje, Ja uvjek bijem).
Odgovori