PLENUM V NOVI GORICI
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
PLENUM V NOVI GORICI
V soboto bo plenum v NG. Ker bo v bližini rulete bo kar napeto.
Darko
Darko
-
tom-tom gost
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Darko, če ti ni težko ali lahko napišeš dnevni red okrog katerega se bo vrtela kuglica v ruleti 
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
5. sprejem posebnih pravil gasilske službe
6. informacija o realizaciji prvo polletje 2010
7. sprejem programa dela s programom financiranja 2011
8. predlogi in pobude
...
9. nagovor ministrice za obrambo
10. nagovor ministra za zdravje
11. podelitev priznanj
6. informacija o realizaciji prvo polletje 2010
7. sprejem programa dela s programom financiranja 2011
8. predlogi in pobude
...
9. nagovor ministrice za obrambo
10. nagovor ministra za zdravje
11. podelitev priznanj
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Me pa zanima če bo kej poskrbljeno za tiste, ki se v NG ne znajdejo! 
Stati inu obstati. /Trubar/
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Ne vem če bo kaj poskrbljeno saj gasilci v ng ne vedo da se dogaja skup gasilcev v neposredni bližini.
Tako da tudi pleh muske in mažoretk verjetno ne bo.
darko
Tako da tudi pleh muske in mažoretk verjetno ne bo.
darko
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Gasilci so prejeli odlikovanja za hrabrost v času reševanja ob septemberskih poplavah.
Priznanja so prejeli: Bojan Kastelic, Igor-Stane Zajc, Jože Jerlah in Marko Antončič, člani PGD Dob pri Šentvidu, Matjaž Nagode, Tonček Nagode, Dušan Krašna in Marko Tomazin, gasilci PGD Gorenji Logatec, Aleksander Jelič, Adam Gregorič, Gregor Golja, Bruno Jerebica, Mario Pavletič, Damir Dovečar in Andrej Peršolja iz PGD Dekani, Peter Ventin in Uroš Iskra iz PGD Piran, David Radoslav in Loris Gerič iz PGD Sečovlje ter Denis de Faveri, Džani Žalac, Denis Geršak, Simon de Faveri in Alan Viler iz PGD Pobegi-Čežarji.
Čestitke
darko
Priznanja so prejeli: Bojan Kastelic, Igor-Stane Zajc, Jože Jerlah in Marko Antončič, člani PGD Dob pri Šentvidu, Matjaž Nagode, Tonček Nagode, Dušan Krašna in Marko Tomazin, gasilci PGD Gorenji Logatec, Aleksander Jelič, Adam Gregorič, Gregor Golja, Bruno Jerebica, Mario Pavletič, Damir Dovečar in Andrej Peršolja iz PGD Dekani, Peter Ventin in Uroš Iskra iz PGD Piran, David Radoslav in Loris Gerič iz PGD Sečovlje ter Denis de Faveri, Džani Žalac, Denis Geršak, Simon de Faveri in Alan Viler iz PGD Pobegi-Čežarji.
Čestitke
darko
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Edina sreča je da je pot do hotela in igralnice Perla zelo dobro označena.Franci napisal/-a:Me pa zanima če bo kej poskrbljeno za tiste, ki se v NG ne znajdejo!
Aja pa še to, kroglica v ruleti se je najbolj vrtela okoli številke 6 - sprejem posebnih pravil gasilske službe.
Stati inu obstati. /Trubar/
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
O točki 5 ne bom komentiral.
Zanimivo, ko so prišli v dvorano visoki gostje(ministrica inzdravstveni)so kar tri kamere snemale, ko pa so se podeljevale odlikovanja za hrabrost.... pa so bili samo foto aparati, pa še to večinoma iz društev sodelujočih.
Si pač ne zaslužimo večje pozornosti. verjetno zato ,ker nismo dajali škornjev občanom.
čestitke zaslužnim kolegom.
Zanimivo, ko so prišli v dvorano visoki gostje(ministrica inzdravstveni)so kar tri kamere snemale, ko pa so se podeljevale odlikovanja za hrabrost.... pa so bili samo foto aparati, pa še to večinoma iz društev sodelujočih.
Si pač ne zaslužimo večje pozornosti. verjetno zato ,ker nismo dajali škornjev občanom.
čestitke zaslužnim kolegom.
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Kje ste tisti ,ki ste bili na Plenumu ? Dajte malo več povedat o tistih tako posebnihpravilih gasilske službe,me res zanima ,kaj je tako posebnega ,da se jih še do danes ni dalo videt.Je morda vzrok ,da so jih sestavljali posebni ljudje ali kaj ?
Gasilec znanja ne proda , ampak ga podari.
NA POMOČ !
NA POMOČ !
-
Veteran Mirko
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Tisti ki so bili na plenumu ne zanjo uporabljati interneta 
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
znamo, znamo.Veteran Mirko napisal/-a:Tisti ki so bili na plenumu ne zanjo uporabljati interneta
Stati inu obstati. /Trubar/
Re: PLENUM V NOVI GORICI
viewtopic.php?f=14&t=11074&start=165
Tukaj je vse o pravilih...
Tukaj je vse o pravilih...
-
Gost
Odg: Re: PLENUM V NOVI GORICI
tomaz napisal/-a:viewtopic.php?f=14&t=11074&start=165
Tukaj je vse o pravilih...
Kje so objavljena?????
Hvala
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Pravila lahko prebereš na spletni strani GZS, uradna objava pa bo v Gasilcu, ko bo izšel , veljati pa začnejo po vacatio legis.
Sedaj pa veselo na delo vsi, ki ste v roku 2 let spreminjali statute društev in zvez, ker spet niso v skladu z novimi Posebnimi pravili. In tako imamo spet delo. Ja res nam ne more biti dolgčas... grrrrrrrrrr
Sedaj pa veselo na delo vsi, ki ste v roku 2 let spreminjali statute društev in zvez, ker spet niso v skladu z novimi Posebnimi pravili. In tako imamo spet delo. Ja res nam ne more biti dolgčas... grrrrrrrrrr
Odg: PLENUM V NOVI GORICI
Pravila so objavljena pod splošnimi akti. Žalostno, da jih niso objavili tudi na prvi strani.
Kdor živi od meča bo z mečem pokončan.