PLENUM V NOVI GORICI

Vse kar je povezano z organiziranostjo gasilstva in predpisi
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
darko
Prispevkov: 2913
Pridružen: 18. November 2003, 14:06

PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a darko »

V soboto bo plenum v NG. Ker bo v bližini rulete bo kar napeto.
Darko
tom-tom gost

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a tom-tom gost »

Darko, če ti ni težko ali lahko napišeš dnevni red okrog katerega se bo vrtela kuglica v ruleti :D
darko
Prispevkov: 2913
Pridružen: 18. November 2003, 14:06

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a darko »

5. sprejem posebnih pravil gasilske službe
6. informacija o realizaciji prvo polletje 2010
7. sprejem programa dela s programom financiranja 2011
8. predlogi in pobude
...
9. nagovor ministrice za obrambo
10. nagovor ministra za zdravje
11. podelitev priznanj
Uporabniški avatar
Franci
Prispevkov: 1658
Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a Franci »

Me pa zanima če bo kej poskrbljeno za tiste, ki se v NG ne znajdejo! 8)
Stati inu obstati. /Trubar/
darko
Prispevkov: 2913
Pridružen: 18. November 2003, 14:06

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a darko »

Ne vem če bo kaj poskrbljeno saj gasilci v ng ne vedo da se dogaja skup gasilcev v neposredni bližini.
Tako da tudi pleh muske in mažoretk verjetno ne bo.
darko
darko
Prispevkov: 2913
Pridružen: 18. November 2003, 14:06

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a darko »

Gasilci so prejeli odlikovanja za hrabrost v času reševanja ob septemberskih poplavah.
Priznanja so prejeli: Bojan Kastelic, Igor-Stane Zajc, Jože Jerlah in Marko Antončič, člani PGD Dob pri Šentvidu, Matjaž Nagode, Tonček Nagode, Dušan Krašna in Marko Tomazin, gasilci PGD Gorenji Logatec, Aleksander Jelič, Adam Gregorič, Gregor Golja, Bruno Jerebica, Mario Pavletič, Damir Dovečar in Andrej Peršolja iz PGD Dekani, Peter Ventin in Uroš Iskra iz PGD Piran, David Radoslav in Loris Gerič iz PGD Sečovlje ter Denis de Faveri, Džani Žalac, Denis Geršak, Simon de Faveri in Alan Viler iz PGD Pobegi-Čežarji.

Čestitke
darko
Uporabniški avatar
Franci
Prispevkov: 1658
Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a Franci »

Franci napisal/-a:Me pa zanima če bo kej poskrbljeno za tiste, ki se v NG ne znajdejo! 8)
Edina sreča je da je pot do hotela in igralnice Perla zelo dobro označena. :mrgreen:
Aja pa še to, kroglica v ruleti se je najbolj vrtela okoli številke 6 - sprejem posebnih pravil gasilske službe. :cry:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabniški avatar
Brko
Prispevkov: 322
Pridružen: 22. Oktober 2004, 21:35
Kraj: Rojstna vas Matevža Haceta

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a Brko »

O točki 5 ne bom komentiral.
Zanimivo, ko so prišli v dvorano visoki gostje(ministrica inzdravstveni)so kar tri kamere snemale, ko pa so se podeljevale odlikovanja za hrabrost.... pa so bili samo foto aparati, pa še to večinoma iz društev sodelujočih.
Si pač ne zaslužimo večje pozornosti. verjetno zato ,ker nismo dajali škornjev občanom.
čestitke zaslužnim kolegom. =D>
Uporabniški avatar
toma
Prispevkov: 481
Pridružen: 9. Februar 2007, 17:45
Kraj: Mežica

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a toma »

Kje ste tisti ,ki ste bili na Plenumu ? Dajte malo več povedat o tistih tako posebnihpravilih gasilske službe,me res zanima ,kaj je tako posebnega ,da se jih še do danes ni dalo videt.Je morda vzrok ,da so jih sestavljali posebni ljudje ali kaj ?
Gasilec znanja ne proda , ampak ga podari.

NA POMOČ !
Veteran Mirko

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a Veteran Mirko »

Tisti ki so bili na plenumu ne zanjo uporabljati interneta :)
Uporabniški avatar
Franci
Prispevkov: 1658
Pridružen: 27. Junij 2005, 10:45
Kraj: Velike Lašče
Kontakt:

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a Franci »

Veteran Mirko napisal/-a:Tisti ki so bili na plenumu ne zanjo uporabljati interneta :)
znamo, znamo. :mrgreen:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabniški avatar
tomaz
Prispevkov: 290
Pridružen: 2. Marec 2003, 22:24
Kraj: Kranj

Re: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a tomaz »

viewtopic.php?f=14&t=11074&start=165
Tukaj je vse o pravilih...
Gost

Odg: Re: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a Gost »

tomaz napisal/-a:viewtopic.php?f=14&t=11074&start=165
Tukaj je vse o pravilih...


Kje so objavljena?????

Hvala
Uporabniški avatar
tomaz
Prispevkov: 290
Pridružen: 2. Marec 2003, 22:24
Kraj: Kranj

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a tomaz »

Pravila lahko prebereš na spletni strani GZS, uradna objava pa bo v Gasilcu, ko bo izšel , veljati pa začnejo po vacatio legis.
Sedaj pa veselo na delo vsi, ki ste v roku 2 let spreminjali statute društev in zvez, ker spet niso v skladu z novimi Posebnimi pravili. In tako imamo spet delo. Ja res nam ne more biti dolgčas... grrrrrrrrrr
Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 296
Pridružen: 8. Februar 2006, 17:31

Odg: PLENUM V NOVI GORICI

Odgovor Napisal/-a pilot »

Pravila so objavljena pod splošnimi akti. Žalostno, da jih niso objavili tudi na prvi strani.
Kdor živi od meča bo z mečem pokončan.
Odgovori