cena je okrog 500.000 EUR...je pa tukaj možnost višine samo do 22 metrov če se ne motim!!! To pa je malenkost malo!
Za to ceno pa itak že dobim "pravo AL"...trenutno mam ponudbo za METZ-ovo AL (39 metrov) na podvozju MB Atego za nekaj malo več pol miljončka...NOVO!!!!
Samo župan ne da dinar
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
mislim, da bo potrebno počasi pri nas resno pričeti razmišljati o tipizaciji gasilskih kombiniranih vozil GVC + Al oz. bolj poznanih kot MULTISTAR. Taka vozila bi bila odlična rešitev za osrednje enote, ki se soočamo z problemom pomanjkanja AL v svojih voznih parkih. Vozilo MULTISTAR je odlična kombinacija GVC 16/25 in AL, s katero ujameš dve muhi na en mah:)......
LP!
Ja Multistar je zelo dobro in uporabno vozilo. Imaš vodo, lestev pa še opremo za tehnično reševanje (škarje, razpiralo) ampak se mi zdi, da se to vozilo nekako ni prijelo čeprav po mojem mnenju je dosti bolj uporabno kot pa kakšna npr. 18 metrska AL.
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Bili na ogledu rabljenih AL pri podjetju THOMA v Nemčiji. Ima širok spekter rabljenih AL in ostalih gasilskih in reševalnih vozil.
Ogledali pa smo si to AL: