Prijava na tečaj preko Vulkana

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabnik001
Prispevkov: 95
Pridružen: 19. Oktober 2003, 22:51

Prijava na tečaj preko Vulkana

Odgovor Napisal/-a Uporabnik001 »

Pozdravljeni!

Zanime me ali deluje prijava na tečaj preko Vulkana :?: Prijavil sem namreč 4 člane na tečaje (že pred 14 dnevi) pa še vedno je status 2 :!:

Zanima me ali je predlog preimenovanje v čin isto kot prijava na tečaje za čine :?:

Hvala za odgovore :)

LP Uporabnik001
Uporabniški avatar
Miha76
Prispevkov: 315
Pridružen: 29. Avgust 2003, 10:40
Kraj: Kresnice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Miha76 »

Prijava na tečaje deluje, saj sem sam pred kakšnim mesecem to preiskusil. Status 2 je ko tvoja prijava čaka na odgovorne na tvoji Gasilski zvezi, da jo potrdijo in odpošljejo dalje, tako da ti predlagam, da malo pokličeš odgovorne na tvoji gasilski zvezi in jih vprašaš, če kaj spremljajo prijave na Vulkanu!
LP
Miha
Uporabnik001
Prispevkov: 95
Pridružen: 19. Oktober 2003, 22:51

Odgovor Napisal/-a Uporabnik001 »

No pa je res! Program Vulkan na GZLj ne dela :x
Pa smo ponovno pri prekladanju papirjev in lizanju znamk!


LP Uporabnik001
Uporabniški avatar
Mato
Prispevkov: 189
Pridružen: 12. Marec 2003, 9:23
Kraj: Bukovica

Odgovor Napisal/-a Mato »

ja sedaj pa na gasiskih zvezah svet stoji.
Kot bi se reklo :lol: :lol:
Bodo morale tudi zveze malo žačeti vnašati podatke v vulkan, drugače nam bo ugasinil ker bo zmanjkalo goriva. Mal heca. Je pa res da bodo tudi zveze morale pričeti uporabljati Vulkan.

Mato :wink:
Počasi da ne ustrelite (pogasite) samega sebe!! (vojak Švejk)
Uporabniški avatar
Miha76
Prispevkov: 315
Pridružen: 29. Avgust 2003, 10:40
Kraj: Kresnice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Miha76 »

Uporabnik001 morda bi se katero izmed društev GZ Ljubljana ponudilo zvezi, da jih pouči o uporabi Vulkana ali pa ji morda celo odstopi računalnik, da bodo odgovorni lahko verificirali vaše prijave :D :D :D
LP
Miha
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

Ko je Uporabnik001 zjutraj tole pisal, Vulkan res ni deloval. Podatkov o članih sploh ni bilo.
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Peter: :shock:

Kaj, a ti še vedno vztrajaš :? :twisted: ( malo heca, nooo :lol: )

lp DC :wink:
Uporabnik001
Prispevkov: 95
Pridružen: 19. Oktober 2003, 22:51

Odgovor Napisal/-a Uporabnik001 »

Mislim da bi bil pregovor "Kovačeva kobila je zmeraj bosa" pravi za to zadevo.

LP Uporabnik001
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

Uporabnik001 lahko ti rečem le: dobrodošel v klubu! GZL pač nima pošlihtanih vseh stvari, od društev, ki smo v zvezi pa ZAHTEVA, da imamo vse urejeno, sicer bomo pri pregledu društva dobili kazenske točke! :?
Uporabniški avatar
metodg
Prispevkov: 893
Pridružen: 12. Julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a metodg »

Jaz mam pa obratne probleme. Društvom govorim, naj člane prijavljajo preko Vulkana, da jaz potem nimam toliko za pisat, pa me ne ubogajo....

Drugače pa prijave preko Vulkana lepo tečejo, tudi napredovanja in ostalo.
Sem preveril na vseh nivojih in deluje...

Metod G.
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
stkalec
Prispevkov: 118
Pridružen: 14. Julij 2002, 12:06
Kraj: Središče ob Dravi

Odgovor Napisal/-a stkalec »

Pri nas ne pridejo v poštev, ker na prijavah prek programa Vulkan ni podpisov odgovornih, so pa odgovorni na Gz ugotovili, da imajo sedaj papirnate prijave in prijave preko vulkana, ki jih bo treba nekako rešit. Premišlajo kako jih trajno izbrisati.

Lp
Slavko
Uporabniški avatar
metodg
Prispevkov: 893
Pridružen: 12. Julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a metodg »

Z ustreznim geslom imaš tudi ustrezne pravice. Mislim da to zadostuje za verodostojnost...

Metod G.
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

Eno društvo, en uporabnik, eno geslo, ene pravice. Tako pa res ni mogoče delat. :?
Uporabniški avatar
metodg
Prispevkov: 893
Pridružen: 12. Julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a metodg »

Jah no, se bo treba zment, kaj kdo lahko, potalat pravice in nova gesla, pa bo...

Metod G. :lol:
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

To se pa že lepše sliši. Trenutno lahko predsednik ali pa mogoče kar tajnik, pošlje gasilca na tečaj, ne da bi poveljnik sploh vedel za to.
Odgovori