Prijava na tečaje deluje, saj sem sam pred kakšnim mesecem to preiskusil. Status 2 je ko tvoja prijava čaka na odgovorne na tvoji Gasilski zvezi, da jo potrdijo in odpošljejo dalje, tako da ti predlagam, da malo pokličeš odgovorne na tvoji gasilski zvezi in jih vprašaš, če kaj spremljajo prijave na Vulkanu!
ja sedaj pa na gasiskih zvezah svet stoji.
Kot bi se reklo
Bodo morale tudi zveze malo žačeti vnašati podatke v vulkan, drugače nam bo ugasinil ker bo zmanjkalo goriva. Mal heca. Je pa res da bodo tudi zveze morale pričeti uporabljati Vulkan.
Mato
Počasi da ne ustrelite (pogasite) samega sebe!! (vojak Švejk)
Uporabnik001 morda bi se katero izmed društev GZ Ljubljana ponudilo zvezi, da jih pouči o uporabi Vulkana ali pa ji morda celo odstopi računalnik, da bodo odgovorni lahko verificirali vaše prijave
Uporabnik001 lahko ti rečem le: dobrodošel v klubu! GZL pač nima pošlihtanih vseh stvari, od društev, ki smo v zvezi pa ZAHTEVA, da imamo vse urejeno, sicer bomo pri pregledu društva dobili kazenske točke!
Pri nas ne pridejo v poštev, ker na prijavah prek programa Vulkan ni podpisov odgovornih, so pa odgovorni na Gz ugotovili, da imajo sedaj papirnate prijave in prijave preko vulkana, ki jih bo treba nekako rešit. Premišlajo kako jih trajno izbrisati.