Malo pozno ampak vseenostipi napisal/-a:Hvala za odgovor! A mogoče veš kakšna je cena tege (lahk na ZS)?
Lp Stipi
Cena v xxxx je 11,40€ / 2.732 SIT.
Moderator: Janez Tratnik
Ico napisal/-a:Kdor pravi, da so Pab Fire čelade za resno intervencijo, potem ta še ni bil na resni intervenciji.
Nam so jih nekaj komadov vsilili pred nekaj leti, sedaj jih uporabljajo samo operativci bolj v ozadju, ostali Heros.
Zamere do Pab Fire: poleg tega, da ne nudi dovolj zaščite je še okorna, prevelika, ščitnik vratu pretrd in čelada kar skače, če pogledaš gor. Po mojem mnenju samo za PGD I. kategorije ( sorry prvokategorniki)
To pa spet ne.pilot napisal/-a:Spet nekdo z večvrednostnim kompleksom!
Ne rečem, da je Heros najboljša, je pa dober kompromis med ceno in tistim, kar ponuja. Tudi Galletke se ne bi branil, samo, da pri nas na GZ pravijo, da je predraga. Žal finansiranje za zdaj teče še občina-GZ, radi bi to spremenili, se pa bojim, da ne bo šlo.stipi napisal/-a:vendar tudi Heroska ni več najboljša čelada, saj jo je prehitel Gallet, katero uporabljajo tudi gasilci iz GB Ljubljana, za katere mislim da zelo dobro vejo katera čekada jim nudi največjo zaščito!!