Kje dobiti program NevSnov?

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
LESCE2
Prispevkov: 1009
Pridružen: 28. April 2004, 18:18
Kraj: Lesce-Gorenjska

Kje dobiti program NevSnov?

Odgovor Napisal/-a LESCE2 »

Upam, da bo znal kdo pomagati. Zanima me kako priti do programa NevSnov? Namreč željeno zadevo, bi rad imel na prenosniku, ki bi ga po potrebi lahko uporabljali tudi med intervencijo. Ali sploh obstaja na zgoščenki in bi si ga lahko tako prenesel na prenosnika? Na upravo za zaščito in reševanje sem že poslal mail z vprašanjem pa žal ni bilo povratnega odgovora.
:?: :?: :?:
Uporabniški avatar
Razby
Prispevkov: 540
Pridružen: 3. November 2003, 12:18
Kraj: Brezje na Gorenskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Razby »

Mislim da je ta tema bila že odprta.
Vprašaj Milana.
viewtopic.php?p=59&sid=766ac1bca96677f336e483825d036188
Vse, česar popolnoma ne obvladamo, je nevarno. In to, kar obvladamo, je še nevarnejše; potem postanemo lahkomiselni.

Pavel Razboršek
LESCE2
Prispevkov: 1009
Pridružen: 28. April 2004, 18:18
Kraj: Lesce-Gorenjska

Odgovor Napisal/-a LESCE2 »

No bom probal še uradno pismeno poslat prošnjo,tko kot je napisal Milan v podobni temi. Ne vem čemu je tako težko tistim na upravi odgovoriti na mail :?: :(
MarkoŠ
Prispevkov: 1349
Pridružen: 9. April 2005, 16:55
Kraj: Boh. Bistrica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MarkoŠ »

NevSnov imajo vse enote širšega pomena oz. koncesionarji, torej vprašaj JZGRS Kranj, JZGRS Jesenice ali PGD Bled. :wink:
LESCE2
Prispevkov: 1009
Pridružen: 28. April 2004, 18:18
Kraj: Lesce-Gorenjska

Odgovor Napisal/-a LESCE2 »

No pa sem ga našel med forumaši in ga danes dobim. Hvala vsem za pomoč vseeno.
Uporabniški avatar
PrimožTe
Prispevkov: 65
Pridružen: 4. April 2003, 16:02
Kraj: Radlje ob Dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a PrimožTe »

Najdeš ga tudi na naslednjem naslovu:

http://gis2.sos112.si/nevsnov/

geslo in up. ime me vprašaj na ZS


lp ternik p.
LESCE2
Prispevkov: 1009
Pridružen: 28. April 2004, 18:18
Kraj: Lesce-Gorenjska

Odgovor Napisal/-a LESCE2 »

Vem. Ampak moraš biti na povezavi če ga hočeš uporabljat. Če ga daš na komp ga imaš pa loh sabo v vozilu. Uporabniško ime in geslo imam. Hvala!
Odgovori