Gorica pri dobju
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Gorica pri dobju
zanima me ce gdo kaj ve kaj se je dogajalo vceraj na planini
kjer se kadi tam smo pa mi
- Janez Tratnik
- moderator

- Prispevkov: 2740
- Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
- Kraj: Dobračeva - Žiri
- Kontakt:
Požari na objektih
Ob 11.11 je v Gorici pri Dobjem, občina Dobje, še iz neznanega vzroka zagorelo v srednji etaži nove dvonadstropne stanovanjske hiše velikosti 12x11 metrov. Požar je uničil srednjo etažo objekta z vso opremo, v zgornji etaži so zgorela vsa okna, zgorel je tudi večji del ostrešja. Požar so pogasili gasilci PGD Dobje in Slivnica. Vzrok požara še ni znan.
Ob 11.11 je v Gorici pri Dobjem, občina Dobje, še iz neznanega vzroka zagorelo v srednji etaži nove dvonadstropne stanovanjske hiše velikosti 12x11 metrov. Požar je uničil srednjo etažo objekta z vso opremo, v zgornji etaži so zgorela vsa okna, zgorel je tudi večji del ostrešja. Požar so pogasili gasilci PGD Dobje in Slivnica. Vzrok požara še ni znan.
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
Beko , ampak oprosti mojemu včasih čudnemu humorju, ampak s tvojega stavka res ni bilo razbrati kaj želiš. Na gasilskem področju se lahko dogaja marsikaj.
Je pa nekaj zanimivo, kot je razvidno je šlo za velik požar , ki bi ga drugod (naprimer v Celjski kotlini ) gasilo vsaj 10 društev.
Na Kozjanskem pa samo dve.
Vidite , ti občinski in GZ veljaki pa še ne pustijo da bi se društva ustanavljala in razvijala.
lp
Je pa nekaj zanimivo, kot je razvidno je šlo za velik požar , ki bi ga drugod (naprimer v Celjski kotlini ) gasilo vsaj 10 društev.
Na Kozjanskem pa samo dve.
Vidite , ti občinski in GZ veljaki pa še ne pustijo da bi se društva ustanavljala in razvijala.
lp
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
lp
Če sem prav razumel je to verjetno Dobje iz GZ Šentjur?
No pol pa še naj kdo reče da nas je dovolj!!!!
No pol pa še naj kdo reče da nas je dovolj!!!!
Izkušnja je najboljši učitelj, ampak šolnina je visoka.
lp
Res je blizu, pa mislim da tudi PGD Planina pri Sevnici ni tako daleč!?
Izkušnja je najboljši učitelj, ampak šolnina je visoka.
- matjaž
- Prispevkov: 1065
- Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
- GE: Kostanjevica na Krki
- Kraj: Kostanjevica na Krki
... je pač ta del Slovenije zelo na gosto posejan z gasilskimi društvi.Oskar napisal/-a:Beko , ampak oprosti mojemu včasih čudnemu humorju, ampak s tvojega stavka res ni bilo razbrati kaj želiš. Na gasilskem področju se lahko dogaja marsikaj.
Je pa nekaj zanimivo, kot je razvidno je šlo za velik požar , ki bi ga drugod (naprimer v Celjski kotlini ) gasilo vsaj 10 društev.
Na Kozjanskem pa samo dve.![]()
Vidite , ti občinski in GZ veljaki pa še ne pustijo da bi se društva ustanavljala in razvijala.![]()
lp
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"
Albert E.
Albert E.
- Gregor K.
- moderator

- Prispevkov: 3046
- Pridružen: 16. Februar 2003, 13:20
- Kraj: Nekje na poti...
- Kontakt:
Beko15 lepo prosim malo pazi na slovnico.
Sicer pa - radovednost ni lepa čednost...

Sicer pa - radovednost ni lepa čednost...
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje. (Newton)
In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...
http://www.facebook.com/pgdokonina
In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...
http://www.facebook.com/pgdokonina
- Mitja Gregorič
- Naj forumovec 2003

- Prispevkov: 4959
- Pridružen: 23. September 2002, 10:37
- Kraj: Volčja Draga
- Kontakt:
Zgorela stanovanjska hiša
Foto: Sherpa
Uničena notranjost hiše v Gorici pri Dobjem
V torek dopoldan je zagorelo v kuhinji dvonadstropne stanovanjske hiše v Gorici pri Dobjem. Ogenj se je razširil na celoten stanovanjski del hiše in tudi na ostrešje ter povzročil za okoli deset milijonov tolarjev škode. Požar so pogasili okoliški gasilci, zakaj je nastal, pa policisti in kriminalisti še vedno ugotavljajo.
Gordana Possnig
vir:večer

