Gorica pri dobju

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Uporabniški avatar
beko15
Prispevkov: 36
Pridružen: 29. Januar 2004, 8:20
Kraj: Velika Pirešica
Kontakt:

Gorica pri dobju

Odgovor Napisal/-a beko15 »

zanima me ce gdo kaj ve kaj se je dogajalo vceraj na planini
kjer se kadi tam smo pa mi
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Koliko vem je bila celo noč tema. :D :shock:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
beko15
Prispevkov: 36
Pridružen: 29. Januar 2004, 8:20
Kraj: Velika Pirešica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a beko15 »

ponoci je ze bla tema okrog pol dvanajste ure dopoldan pa naj bi pogorela hisa imam samo grobe informacije baje naj bi bilo skode za deset milj. tolarjev.
Druzini naj bi ostale le obleke, ki so jih meli na sebi :shock: .
pa me zanima ce gdo ve kaj vec v tem
kjer se kadi tam smo pa mi
Uporabniški avatar
Janez Tratnik
moderator
moderator
Prispevkov: 2740
Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
Kraj: Dobračeva - Žiri
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Janez Tratnik »

Požari na objektih


Ob 11.11 je v Gorici pri Dobjem, občina Dobje, še iz neznanega vzroka zagorelo v srednji etaži nove dvonadstropne stanovanjske hiše velikosti 12x11 metrov. Požar je uničil srednjo etažo objekta z vso opremo, v zgornji etaži so zgorela vsa okna, zgorel je tudi večji del ostrešja. Požar so pogasili gasilci PGD Dobje in Slivnica. Vzrok požara še ni znan.
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________
Slika
Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Uporabniški avatar
beko15
Prispevkov: 36
Pridružen: 29. Januar 2004, 8:20
Kraj: Velika Pirešica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a beko15 »

Ma gdo mogoce kaksne slike
kjer se kadi tam smo pa mi
ales224
Prispevkov: 283
Pridružen: 7. Julij 2003, 21:11
Kraj: Loka pri Žusmu
Kontakt:

LP

Odgovor Napisal/-a ales224 »

Katero Dobje je to?
Izkušnja je najboljši učitelj, ampak šolnina je visoka.
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Beko , ampak oprosti mojemu včasih čudnemu humorju, ampak s tvojega stavka res ni bilo razbrati kaj želiš. Na gasilskem področju se lahko dogaja marsikaj.

Je pa nekaj zanimivo, kot je razvidno je šlo za velik požar , ki bi ga drugod (naprimer v Celjski kotlini ) gasilo vsaj 10 društev.
Na Kozjanskem pa samo dve. :shock:
Vidite , ti občinski in GZ veljaki pa še ne pustijo da bi se društva ustanavljala in razvijala. :twisted:

lp
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
ales224
Prispevkov: 283
Pridružen: 7. Julij 2003, 21:11
Kraj: Loka pri Žusmu
Kontakt:

lp

Odgovor Napisal/-a ales224 »

Če sem prav razumel je to verjetno Dobje iz GZ Šentjur?
No pol pa še naj kdo reče da nas je dovolj!!!!
Izkušnja je najboljši učitelj, ampak šolnina je visoka.
Uporabniški avatar
Tona
Prispevkov: 1229
Pridružen: 25. Junij 2004, 10:02
Kraj: BREZJE-MB

Odgovor Napisal/-a Tona »

Malo poznam tiste kraje , pa se mi zdi čudno , da ni bilo aktivirano PGD Kalobje , ki je tudi iz teh krajev in mislim da celo precej blizu . No , morda se je pa vodja intervencije tako odločil .
ales224
Prispevkov: 283
Pridružen: 7. Julij 2003, 21:11
Kraj: Loka pri Žusmu
Kontakt:

lp

Odgovor Napisal/-a ales224 »

Res je blizu, pa mislim da tudi PGD Planina pri Sevnici ni tako daleč!?
Izkušnja je najboljši učitelj, ampak šolnina je visoka.
Uporabniški avatar
matjaž
Prispevkov: 1065
Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki
Kraj: Kostanjevica na Krki

Odgovor Napisal/-a matjaž »

Oskar napisal/-a:Beko , ampak oprosti mojemu včasih čudnemu humorju, ampak s tvojega stavka res ni bilo razbrati kaj želiš. Na gasilskem področju se lahko dogaja marsikaj.

Je pa nekaj zanimivo, kot je razvidno je šlo za velik požar , ki bi ga drugod (naprimer v Celjski kotlini ) gasilo vsaj 10 društev.
Na Kozjanskem pa samo dve. :shock:
Vidite , ti občinski in GZ veljaki pa še ne pustijo da bi se društva ustanavljala in razvijala. :twisted:

lp
... je pač ta del Slovenije zelo na gosto posejan z gasilskimi društvi. 8)
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabniški avatar
beko15
Prispevkov: 36
Pridružen: 29. Januar 2004, 8:20
Kraj: Velika Pirešica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a beko15 »

vredu samo jas sem se kar radoveden kaj se je dogajalo :?:
je bil mogoce gdo na pozaru, da bi zadevo znal bolje opisati
kjer se kadi tam smo pa mi
Uporabniški avatar
Gregor K.
moderator
moderator
Prispevkov: 3046
Pridružen: 16. Februar 2003, 13:20
Kraj: Nekje na poti...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Gregor K. »

Beko15 lepo prosim malo pazi na slovnico.
Sicer pa - radovednost ni lepa čednost... :oops: :lol:
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje. (Newton)

In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...

http://www.facebook.com/pgdokonina
Uporabniški avatar
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959
Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mitja Gregorič »

Zgorela stanovanjska hiša

Slika

Foto: Sherpa
Uničena notranjost hiše v Gorici pri Dobjem


V torek dopoldan je zagorelo v kuhinji dvonadstropne stanovanjske hiše v Gorici pri Dobjem. Ogenj se je razširil na celoten stanovanjski del hiše in tudi na ostrešje ter povzročil za okoli deset milijonov tolarjev škode. Požar so pogasili okoliški gasilci, zakaj je nastal, pa policisti in kriminalisti še vedno ugotavljajo.

Gordana Possnig

vir:večer
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabniški avatar
Tona
Prispevkov: 1229
Pridružen: 25. Junij 2004, 10:02
Kraj: BREZJE-MB

Odgovor Napisal/-a Tona »

Povsem neuradna informacija - ampak iz zanesljivega vira - pravi , da imajo v PGD Dobje predsednika , ki odloča ali rabijo na intervenciji pomoč ali ne . Kolikor sem bil seznanjen , jim je to drugi takšen požar , ko so bili sami dovolj . Posledice so vidne . Imajo pa novo vozilo ...... :?
Odgovori