Lepo pozdravljeni...
Žal mi je, da je moj prvi post prošnja, vendar ne vem na koga bi se sicer obrnil.
Letos mi je umrl oče, ki je pred časom kupil gasilsko prikolico, NDM 1000kg. Gre za takšno, kot je na sposojeni sliki, seveda brez opreme.
Zdaj pa imam jaz problem, ker oče ni uredil za njo papirjev. Prikolico so na LPP preverili, ni ukradena, registrirana ni bila nikoli, vendar je jasno zaradi luči, da je od GD, CZ ali vojske, vendar pa za njo nimam sedaj potrdila o lastništvu, ki je osnova za registracijo.
Za potrdilo se šteje ali duplikat računa ali pa izjava GD, da je bila prikolica prodana meni, oziroma očetu ali pač komu(ker nisem siguren, če je oče kupil neposredno od GD).
Če mi kdo lahko pomaga bom zelo vesel in sem seveda pripravljen plačati stroške.
Številko šasije pa lahko dam na ZS.
Hvala lepa!
http://pgd-nadgorica.com/home/images/prikolica1.jpg
Prikolica Pomoč!
Moderator: Janez Tratnik
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Odg: Prikolica Pomoč!
Če je za prikolice isto kot za mopede nevem. Za moped moraš na upravno enoto nesti potrdilo o tem da v tvojem primeru prikolica ni ukradena in s seboj vzeti dve priči ki nista sorodnika in vesta da je tvoj oče to kupil... je sicer nekaj papirologoije s tem ampak papirje pa le dobiš
tu je na foromu debata za apn6 če bo kaj pomagalo
https://slo-tech.com/forum/t520549
tu je na foromu debata za apn6 če bo kaj pomagalo
https://slo-tech.com/forum/t520549
Vijolčno sveti se nebo !
Re: Prikolica Pomoč!
Če je bila prikolica kupljena v Ljubljani se obrni na Gasilsko zvezo Ljubljana. Tam jih je kar nekaj.
info@gasilskazveza-lj.si
info@gasilskazveza-lj.si
-
prikolica
Odg: Prikolica Pomoč!
Pozdravljeni !
Mogoče pa je to ena od prikolic katere je pred cca. 20 leti ali več nabavila država in jih dala enotam po Sloveniji. Papirjev pa ni bilo nikoli za njimi in posledično sploh niso bile nikoli registrirane.Od katerega proizvajalca pa je prikolica ?
lp
Mogoče pa je to ena od prikolic katere je pred cca. 20 leti ali več nabavila država in jih dala enotam po Sloveniji. Papirjev pa ni bilo nikoli za njimi in posledično sploh niso bile nikoli registrirane.Od katerega proizvajalca pa je prikolica ?
lp