Kronika društva

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
-=davor=-
Prispevkov: 11
Pridružen: 17. Maj 2007, 4:02
Kraj: Destrnik
Kontakt:

Kronika društva

Odgovor Napisal/-a -=davor=- »

Pozdravljeni!

Zanima me, kako v vaših društvih vodite kroniko?
Na kak način jo vnašate?
Katere podatke v njej vodite?
V službi ljudstva NA POMOČ!
http://www.pgd-destrnik.si
Odgovori