V nedeljo, 4.9.2011 smo ob 7:18 uri zjutraj dobili poziv, da je v Ravnah pri Šoštanju padla v gnojno jamo telička. Teličko smo iz gnojne jame uspešno rešili in ker je bila to intervencija, ki ni ravno vsakdanja in tudi precej naporna, objavljam nekaj slik.
Hkrati pa čestitke vsem našim 12-im operativnim članom, ki so uspešno posredovali, še posebej pa Ovčar Benotu in Škrbot Boštjanu, ki sta se s pomočjo IDA podala v jamo in imata največ zaslug, da je telička danes živa in veselo muka naprej....
Na pomoč!!!
B.
Reševanje teličke iz gnojne jame
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
-
BorisGoličnik
- Prispevkov: 267
- Pridružen: 9. Oktober 2002, 17:11
- Kraj: Šoštanj