Tehnično reševanje predsednika

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Odgovori
darko
Prispevkov: 2913
Pridružen: 18. November 2003, 14:06

Tehnično reševanje predsednika

Odgovor Napisal/-a darko »

Predsednik GZS je prejšnji teden imel priliko spoznati usposobljenost naših GEŠP. Enota ga je ob povratku proti domu rešila iz prevrnjenega vozila. Predsednik je bil zadržan v bolnici na opazovanju, saj izgleda da ni utrpel hujših poškodb.

DARKO
Xtreme

Odg: Tehnično reševanje predsednika

Odgovor Napisal/-a Xtreme »

Nezavarovani železniški prehod v Pijavicah bi bil lahko usoden za predsednika GZS Korena. (Foto: Nada Černič Cvetanovski)
"V sredo okoli 18. ure je 68-letni voznik osebnega
avtomobila, ki je vozil iz Trebnjega proti Sevnici, v bližini
železniškega postajališča Pijavice na nezavarovan prehod ceste čez
železniško progo zapeljal v trenutku, ko je z njegove leve strani
pripeljal potniški vlak, ki se je nameraval ustaviti na postaji," je sporočil Robert Perc s Policijske uprave Krško.

Strojevodja
je voznika opozarjal z zvočnim signalom in sprožil hitro zavoro, a
trčenja ni mogel preprečiti. Po trku je vlak avtomobil pred seboj
potiskal še 70 metrov, nato pa se ustavil. Iz avtomobila, ki je ostal
zagozden pod vlakom, je vozniku uspelo izstopiti brez pomoči. V celjski
bolnišnici so ugotovili, da ima zlomljenih več reber in poškodovana
pljuča. Ne strojevodja ne voznik nista bila pod vplivom alkohola.

Po naših zanesljivih podatkih je avtomobil vozil predsednik Gasilske zveze Slovenije (GZS) Anton Koren,
ki je v dobrem mesecu povzročil že dve večji prometni nesreči in uničil
dve službeni vozili. Pred časom je zaradi domnevno prehitre vožnje na
Šmarčni zletel s ceste, a jo je odnesel le z lažjim pretresom možganov.
A se tole ne dogaja malo (pre) pogosto???
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odg: Tehnično reševanje predsednika

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Nesreča ne izbira žrtev in ne počiva, tokrat je bilo huje ! Želim predsedniku Korenu, da čimprej okreva.

http://www.gasilci.org/modules/news/art ... oryid=5853
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
darko
Prispevkov: 2913
Pridružen: 18. November 2003, 14:06

Odg: Tehnično reševanje predsednika

Odgovor Napisal/-a darko »

Žal, kdor je na cesti je v nevarnosti.
Čimprejšnje okrevanje predsedniku, saj ga v teh težkih časih potrebujemo!
Darko
Uporabniški avatar
mundat
Prispevkov: 818
Pridružen: 29. September 2008, 9:46
GE: Gornja Radgona
Kraj: PGD Gor. Radgona

Odg: Tehnično reševanje predsednika

Odgovor Napisal/-a mundat »

Vsakemu se lahko zgodi...kaj čemo zdaj.
Hvala bogu, da se ni hujše izteklo...naj čimprej okreva.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/fot ... mobil.html
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odg: Tehnično reševanje predsednika

Odgovor Napisal/-a Drago »

Ja, pa kaj te toti človek dela samomor - ali kaj...?! Ejej, "lepi Toni" bodi mi rajši zdrav pa naprosi EE-ja naj te prevaža po širnem svetu, vseeno je bolj ziher šofer. Če pa delaš samomor si pa nabavi neki štrik (po znižani ceni) ne pa da demoliraš vozni park naše krovne organizacije (ebiga).

lp DC :smoke:
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________

Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Uporabniški avatar
mundat
Prispevkov: 818
Pridružen: 29. September 2008, 9:46
GE: Gornja Radgona
Kraj: PGD Gor. Radgona

Odg: Tehnično reševanje predsednika

Odgovor Napisal/-a mundat »

Drago napisal/-a:Ja, pa kaj te toti človek dela samomor - ali kaj...?! Ejej, "lepi Toni" bodi mi rajši zdrav pa naprosi EE-ja naj te prevaža po širnem svetu, vseeno je bolj ziher šofer. Če pa delaš samomor si pa nabavi neki štrik (po znižani ceni) ne pa da demoliraš vozni park naše krovne organizacije (ebiga).

lp DC :smoke:
to pa baš ni najlepše napisano!!!!
Vsakemu se lahko zgodi...življenje pa je dosti bolj pomembno, kot pa bilo kateri "pleh"...to pa bi ti Drago lahko veda!
PGD Gornja Radgona IV. kategorija
Gasilska enota širšega pomena
predsednik društva
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odg: Tehnično reševanje predsednika

Odgovor Napisal/-a Drago »

..to pa bi ti Drago lahko veda!
Sicer ne vem, kje si dobil "navdih" za primerjavo vrednotenja človekovega življenja in "pleha"...moj zapis (ki si ga kopiral) vsekakor ne more biti osnova za kaj takega, če pa že...potem boš tov. Korenu (prav)gotovo izročil ključe svojega avta, saj veš - do tri rado gre. Sicer pa brez zamere....:).

lp DC :smoke:
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________

Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Matjaž Zupan
Prispevkov: 674
Pridružen: 21. Julij 2003, 20:12

Odg: Tehnično reševanje predsednika

Odgovor Napisal/-a Matjaž Zupan »

Glede na to, kako se ponavadi konča "srečanje" avtomobila z vlakom, se je zadeva razpletla še kar dobro.
Odgovori