šola za gasilske tehnike na IG-u

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
car123
Prispevkov: 1
Pridružen: 3. November 2003, 21:48
Kraj: maribor

šola za gasilske tehnike na IG-u

Odgovor Napisal/-a car123 »

Kje bi lahko izvedel kaj več o šoli za gasilske tehnike na IG-u. Kako priti do te izobrazbe......?


lp,Denis
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Poglej: viewtopic.php?t=1123

lp DC
Uporabniški avatar
binep
Prispevkov: 556
Pridružen: 1. September 2002, 23:55
Kraj: Podnart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a binep »

Denis!

Pogoj za vključitev v program gasilskega tehnika je:

- 5 stopnja izobrazbe ( srednja šola )
- uspešno zaključeno izobraževanje za poklicnega gasilca
- 2 leti delovnih izkušenj ne delovnem mestu poklicnega gasilca
- potrjeno zdravniško spričevalo

Lp

Bine
Odgovori