Sprašujem ali ima kdo v gasilskem vozilu vgrajeno črpalko johstadt , izkušnje , delovanje ,servis in vzdrževanje ...?
Namreč zanimamo se za to črpalko oznake TO 3000 FPN 10-1000 in bi radi mnenje ?
Vgradna črpalka JOHSTADT
Moderator: Janez Tratnik
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Vgradna črpalka JOHSTADT
- Priponke
-
- PF_TO3000.pdf
- (203.15 KiB) Prenešeno 183 krat
Odg: Vgradna črpalka JOHSTADT
Težko boš dobil podatke, ker so le te nove v uporabi v slo. Kljub reklamiranju mislim da bodo težko po ceni in kvaliteti konkurenčne črpalkam ki jih uporabljamo.
Darko
Darko
Odg: Vgradna črpalka JOHSTADT
Hm, zakaj misliš da niso konkurenčne? A so toliko dražje al kaj?darko napisal/-a:Težko boš dobil podatke, ker so le te nove v uporabi v slo. Kljub reklamiranju mislim da bodo težko po ceni in kvaliteti konkurenčne črpalkam ki jih uporabljamo.
Darko
Odg: Vgradna črpalka JOHSTADT
Mislim, da ni vprašanje o tem ali so dobre ali ne oziroma ali so "konkurenčne". Pri nabavi črpalke je potrebno upoštevati veliko kriterijev. Bil sem že v mnogih krajih SLO in sem doživel takšne stvari, da me kot "gasilskega strojnika" boli glava
Vprašanja, ki si bi jih jaz zastavil pri nabavi nove črpalke:
1. Ali je v SLO ustrezni zastopnik in seveda pooblaščeni servis?
2. Ali je v SLO kateri od izdelovalcev nadgradenj usposobljen, da vgradi tovrstno črpalko?
3. Kakšna je cena? (na žalost je to včasih edini kriterij pri izbiri črpalke)
4. Ali ustreza zahtevam tipizacije GZS?
5. Ali je moje vozilo - podovzje ustrezno za izbrano črpalko?
6. Kakšne so zmogljivosti te črpalke? (pretok NT in pretok VT,...)
LP
Vprašanja, ki si bi jih jaz zastavil pri nabavi nove črpalke:
1. Ali je v SLO ustrezni zastopnik in seveda pooblaščeni servis?
2. Ali je v SLO kateri od izdelovalcev nadgradenj usposobljen, da vgradi tovrstno črpalko?
3. Kakšna je cena? (na žalost je to včasih edini kriterij pri izbiri črpalke)
4. Ali ustreza zahtevam tipizacije GZS?
5. Ali je moje vozilo - podovzje ustrezno za izbrano črpalko?
6. Kakšne so zmogljivosti te črpalke? (pretok NT in pretok VT,...)
LP