Ker ne poznate celotne zgodbe in pišete tisto kar pač vidite in čujete bom napisal zakaj je prišlo na intervenciji kjer je puščal števec za vodo (zelo) do izvoza štirih vozil.Benetek napisal/-a: In če si že tako ekonomsko naravnan je to opravičeno, da PGD izvozi z 4 vozili na zapiranje vode v stanovanju ???
V tem omenjenem dnevu smo vršili tudi požarno stražo v neki firmi, kjer so izvajali vroča dela. Ker smo imeli nekaj dodatne opreme na tej firmi smo to opremo ravno pospravljali v drugo vozilo ko se je sprožil pozivnik.Se pravi, da smo končali z požarno stražo. Ta firma in omenjena intervencija je na isti relaciji do gasilskega doma in valjda so se fantje ustavili in pokomentirali dogajanje.
Toliko v vednost- drugič pa vprašajte pa boste izvedeli.
Ker to nima nič veze z plačo poklicnega gasilca se opravičujem ampak sem bil izzvan.
ČIM VEČJA JE TEM BOLJŠE JE PA ŠE VEČ OSTANE



