Propravljen sem plačati tudi 1000 SIT za izvod, če bi bila revija kvalitetna (barvna, kvaliteten papir, kvalitetni članki)... In mislim, da nisem edini...
Metod G.

No ja, kar nekaj časa si potreboval za "reakcijo"...imaš pa prav, jaz (če se le da) pišem preverjene informacije in tudi ta je bila takšna, podatke pa je posredovala GZS, kjer bi bil pravi naslov za tvoj "apel"Brko napisal/-a:No Drago ne vem od kot tebi podatki, da GZ Loška dolina nima nobenega izvoda Gasilca. Prosim,če se distanciraš od takih izjav in prosim ,če ne pišeš preverjenih informacij. Boris Koren

Ker nisi na konec stavka dal klicaja in vprašaja Ti kar verjamem!? Pa nočem zafrkavat, si pa malo provokativen.Mitja23 napisal/-a:Vedno več člankov o zborih: občnih in pevskih.........Zelo zanimivo branje.