"GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Vse kar je povezano z organiziranostjo gasilstva in predpisi
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
metodg
Prispevkov: 893
Pridružen: 12. Julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a metodg »

Fantje, če je to kar sem nazadnje videl v reviji GASILEC kakšna huda prenova, pol ne vem, kaj sem gledal. Res je, da je malo več strokovnih člankov ampak, to še vedno ni to, kar sem si predstavljal.

Propravljen sem plačati tudi 1000 SIT za izvod, če bi bila revija kvalitetna (barvna, kvaliteten papir, kvalitetni članki)... In mislim, da nisem edini...

Metod G. :x
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
zibko
Prispevkov: 209
Pridružen: 28. Februar 2006, 0:13
Kraj: Dvor pri Polhovem Gradcu
Kontakt:

Odg: "GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Odgovor Napisal/-a zibko »

Malo potegnem iz zgodovine. Kakšno je sedaj stanje s revijo Gasilec.
Uporabniški avatar
Mitja23
Prispevkov: 69
Pridružen: 8. Marec 2008, 14:12
Kraj: Kobarid

Odg: "GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Odgovor Napisal/-a Mitja23 »

Vedno več člankov o zborih: občnih in pevskih.........Zelo zanimivo branje.
Uporabniški avatar
Brko
Prispevkov: 322
Pridružen: 22. Oktober 2004, 21:35
Kraj: Rojstna vas Matevža Haceta

Odg: "GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Odgovor Napisal/-a Brko »

No Drago ne vem od kot tebi podatki, da GZ Loška dolina nima nobenega izvoda Gasilca. Prosim,če se distanciraš od takih izjav in prosim ,če ne pišeš preverjenih informacij. Boris Koren
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: "GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Zdaj imamo revijo 112 in vsakdo se lahko odloči kaj bo imel naročeno :wink:
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odg: "GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Najbolje je imeti obe ! :wink:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odg: "GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Odgovor Napisal/-a Drago »

Brko napisal/-a:No Drago ne vem od kot tebi podatki, da GZ Loška dolina nima nobenega izvoda Gasilca. Prosim,če se distanciraš od takih izjav in prosim ,če ne pišeš preverjenih informacij. Boris Koren
No ja, kar nekaj časa si potreboval za "reakcijo"...imaš pa prav, jaz (če se le da) pišem preverjene informacije in tudi ta je bila takšna, podatke pa je posredovala GZS, kjer bi bil pravi naslov za tvoj "apel" :wink: [-o<

lp DC :smoke:
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________

Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odg: "GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Odgovor Napisal/-a Peter »

Ne pozabite, da je bilo to objavljeno pred sedmimi leti.
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: "GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Dooooooooolga lajtnga :lol: :lol: :lol: :lol:
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
jmiro
Prispevkov: 198
Pridružen: 4. Marec 2008, 14:59

Odg: "GASILEC" naše stanovsko glasilo ?!

Odgovor Napisal/-a jmiro »

Mitja23 je zapisal:
Mitja23 napisal/-a:Vedno več člankov o zborih: občnih in pevskih.........Zelo zanimivo branje.
Ker nisi na konec stavka dal klicaja in vprašaja Ti kar verjamem!? Pa nočem zafrkavat, si pa malo provokativen.
Sicer je tem o katerih se lahko piše ogromno. Napišimo kaj o intervencijah, sektorskih in podobnih vajah, družabnih igrah in tekmovanjih za mladino, dogodkih in aktivnostih, ki že na sam začetek veselice pritegnejo veliko ljudi, ipd. S tem si izmenjujemo ideje, po sistemu, če si 5 ljudi pove svoje ideje, jih ima potem vsak pet, ne le svojo idejo. Večinoma si vodilni in aktivnejši člani PGD-jev ne vzamejo čas za to, kar je velika škoda. Tisti, ki pa bi kaj napisali pa ne vedo, če bo vse prav kar so napisali, ne stopijo pa do tistih, ki bi o temi morali vedeti kaj več, pa bi verjetno radi pomagali.
Čakati v zasedi in "šimfati" je pa slovenska specialnost!

Še veliko zanimivewga branja Vam želim!
L.p. Miro
Odgovori