MODELČKI GAS. VOZIL

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a rfireman »

nejc321 napisal/-a:Rfireman k boš našel primerne lučke mi sporoči :D mam jst še lojtrco isto brez luči :D
You got it :D
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
PGD GG

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a PGD GG »

No pa še moji :tank:

Slika
Predelan MB SPRINTER GV-1

Slika
MAN AL
(KOŠARE NI BILO ZRAVEN)


_____________________________________________
PGD GORNJI GRAD :mrgreen:
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Sprinter je zelo dober, kje si ga dobil? AL pa meni deluje bolj OAF ali DAF kot MAN (preveč ravne linije maske) :D
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
PGD GG

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a PGD GG »

rfireman napisal/-a:Sprinter je zelo dober, kje si ga dobil? AL pa meni deluje bolj OAF ali DAF kot MAN (preveč ravne linije maske) :D
Sprinterja sem dobil v BABY CENTER-JU.

Tudi jaz nisem vedel kateri je pa sem nekaj kar v tri krasne.

p.s.Malo kartona,lepilni trak,škarje in tempera barve,pa lahko sam narediš takšno nadgradnjo :lol: .

____________________________________________________________________
PGD GORNJI GRAD 8)
Uporabniški avatar
nejc321
Prispevkov: 367
Pridružen: 2. Oktober 2006, 16:13

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a nejc321 »

Drugače pa sta to Bruderjeva tovornjaka :D Dobišp jih v vseh bolje založenih trgovinah z igračam :D Moje SIKU modelčke sem recimo kupil v trgovini Direndaj :oops: :wink:
Gasilci, bratje, vedno in povsod!!!
PGD GG

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a PGD GG »

Ja,ta dva sta od BRUDER-ja.

Jaz tudi se čakam da grem v trgovino MOKO DOMŽALE.

Za vse zbiratelje SIKU-jev obstaja tudi forum: http://siku.mojforum.si/

Pa še celotna zbirka: http://www.mojalbum.com/xerion/bruder

_____________________________________________________

PGD GORNJI GRAD :mrgreen:
Uporabniški avatar
Jacksy
Prispevkov: 323
Pridružen: 30. Maj 2007, 18:58
GE: Mozirje
Kraj: Mozirje

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a Jacksy »

Pa še moja LEGO brigada! :D Bo treba še nadgrajevati ;)
162622_1707655181217_1533186977_1715232_3602574_n.jpg
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a rfireman »

GVC 24/50 na podvozju Mercedes Actros nadgradnja Ziegler
Priponke
Gasilci 028.jpg
Gasilci 029.jpg
Gasilci 030.jpg
Gasilci 031.jpg
Gasilci 032.jpg
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Mercedes Actros - new face, nadgradnja Ziegler, oznake vozila ne vem, podoben kombinirki :wink:
Priponke
Gasilci 012.jpg
Gasilci 011.jpg
Gasilci 010.jpg
Gasilci 008.jpg
Gasilci 006.jpg
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Mercedes Atego, nadgradnja NN od feuerwehr Essen, Nemčija, oznaka Löschrettungsfahrzeug
Priponke
Gasilci 016.jpg
Gasilci 015.jpg
Gasilci 014.jpg
Gasilci 013.jpg
Essen.jpg
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Mercedes Actros 3355, nadgradnja NN, oznaka Universallöschfahrzeug od Werkfeuerwehr EADS v Nemčiji
Priponke
Gasilci 027.jpg
Gasilci 025.jpg
Gasilci 024.jpg
Gasilci 019.jpg
Gasilci 018.jpg
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
GASILEC-Alen
Prispevkov: 22
Pridružen: 21. Marec 2007, 0:57

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a GASILEC-Alen »

Rfireman kje kupuješ tako dobro narejene makete, in katere firma jih proizvaja ?
hvala za odgovor
lp Alen
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Kupujem jih v Seiersberg centru v Grazu v trgovini Muller, proizvaja jih podjetje Herpa, sem pa naletel na zanimivo on-line trgovino :arrow: http://www.modelcarworld.de/relaunch/ tukaj imaš vse živo za mene kot strastnega zbiratelja bi rekel da poleg http://www.ebay.de ZELO DOBRO =D> :D
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Iveco EuroFire LF 16/12, nadgradnja Iveco Magirus iz enote v mestu Hannover, Nemčija
Priponke
Kr neki 014.jpg
Kr neki 013.jpg
Kr neki 012.jpg
Kr neki 011.jpg
Kr neki 010.jpg
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabniški avatar
rfireman
Prispevkov: 1816
Pridružen: 2. Julij 2007, 20:03
Kraj: PGD Velenje
Kontakt:

Odg: MODELČKI GAS. VOZIL

Odgovor Napisal/-a rfireman »

Mercedes Benz MK 94z oznako TLF 16/25, nadgradnja Schlingmann od prostovoljnega društva mesta Wentorf pri Hamburgu, Nemčija
Priponke
Kr neki 008.jpg
Kr neki 007.jpg
Kr neki 006.jpg
Kr neki 005.jpg
Kr neki 004.jpg
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Odgovori