You got itnejc321 napisal/-a:Rfireman k boš našel primerne lučke mi sporočimam jst še lojtrco isto brez luči
MODELČKI GAS. VOZIL
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
-
PGD GG
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
No pa še moji

Predelan MB SPRINTER GV-1

MAN AL
(KOŠARE NI BILO ZRAVEN)
_____________________________________________
PGD GORNJI GRAD

Predelan MB SPRINTER GV-1

MAN AL
(KOŠARE NI BILO ZRAVEN)
_____________________________________________
PGD GORNJI GRAD
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Sprinter je zelo dober, kje si ga dobil? AL pa meni deluje bolj OAF ali DAF kot MAN (preveč ravne linije maske) 
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
-
PGD GG
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Sprinterja sem dobil v BABY CENTER-JU.rfireman napisal/-a:Sprinter je zelo dober, kje si ga dobil? AL pa meni deluje bolj OAF ali DAF kot MAN (preveč ravne linije maske)
Tudi jaz nisem vedel kateri je pa sem nekaj kar v tri krasne.
p.s.Malo kartona,lepilni trak,škarje in tempera barve,pa lahko sam narediš takšno nadgradnjo
____________________________________________________________________
PGD GORNJI GRAD
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Drugače pa sta to Bruderjeva tovornjaka
Dobišp jih v vseh bolje založenih trgovinah z igračam
Moje SIKU modelčke sem recimo kupil v trgovini Direndaj

Gasilci, bratje, vedno in povsod!!!
-
PGD GG
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Ja,ta dva sta od BRUDER-ja.
Jaz tudi se čakam da grem v trgovino MOKO DOMŽALE.
Za vse zbiratelje SIKU-jev obstaja tudi forum: http://siku.mojforum.si/
Pa še celotna zbirka: http://www.mojalbum.com/xerion/bruder
_____________________________________________________
PGD GORNJI GRAD
Jaz tudi se čakam da grem v trgovino MOKO DOMŽALE.
Za vse zbiratelje SIKU-jev obstaja tudi forum: http://siku.mojforum.si/
Pa še celotna zbirka: http://www.mojalbum.com/xerion/bruder
_____________________________________________________
PGD GORNJI GRAD
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Pa še moja LEGO brigada!
Bo treba še nadgrajevati 
73 de S55X
http://www.pgd-mozirje.si
http://www.pgd-mozirje.si
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
GVC 24/50 na podvozju Mercedes Actros nadgradnja Ziegler
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Mercedes Actros - new face, nadgradnja Ziegler, oznake vozila ne vem, podoben kombinirki 
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Mercedes Atego, nadgradnja NN od feuerwehr Essen, Nemčija, oznaka Löschrettungsfahrzeug
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Mercedes Actros 3355, nadgradnja NN, oznaka Universallöschfahrzeug od Werkfeuerwehr EADS v Nemčiji
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
-
GASILEC-Alen
- Prispevkov: 22
- Pridružen: 21. Marec 2007, 0:57
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Rfireman kje kupuješ tako dobro narejene makete, in katere firma jih proizvaja ?
hvala za odgovor
lp Alen
hvala za odgovor
lp Alen
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Kupujem jih v Seiersberg centru v Grazu v trgovini Muller, proizvaja jih podjetje Herpa, sem pa naletel na zanimivo on-line trgovino
http://www.modelcarworld.de/relaunch/ tukaj imaš vse živo za mene kot strastnega zbiratelja bi rekel da poleg http://www.ebay.de ZELO DOBRO

"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Iveco EuroFire LF 16/12, nadgradnja Iveco Magirus iz enote v mestu Hannover, Nemčija
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Odg: MODELČKI GAS. VOZIL
Mercedes Benz MK 94z oznako TLF 16/25, nadgradnja Schlingmann od prostovoljnega društva mesta Wentorf pri Hamburgu, Nemčija
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"