Prašičja gripa

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
pepči
Prispevkov: 85
Pridružen: 28. April 2010, 11:08
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: Prašičja gripa

Odgovor Napisal/-a pepči »

WHO je včeraj sporočila, da jo je tudi uradno konec.
Matjaž Zupan
Prispevkov: 674
Pridružen: 21. Julij 2003, 20:12

Odg: Re: Prašičja gripa

Odgovor Napisal/-a Matjaž Zupan »

pepči napisal/-a:WHO je včeraj sporočila, da jo je tudi uradno konec.
Ampak v medijih je že zaokrožila novica, da se pojavljajo okužbe z bakterijo, odporno na vse do zdaj znane antibiotike. Če je to res, ali pa je WHO spet pognal propagandni stroj za sejanje panike, bo pa pokazal čas...
Radovljica27
Prispevkov: 263
Pridružen: 24. Avgust 2009, 4:11
GE: Radovljica
Kontakt:

Odg: Prašičja gripa

Odgovor Napisal/-a Radovljica27 »

Ta bakterija (pozabil sem zdaj ime ga ima na koncu jezika, eh) je že nekaj let prisotna predvsem v bolnišnicah in je res odporna na 98% vseh antibiotikov na srečo jo z doslednim razkuževanjem ovirajo njeno širjenje.
To, da je odporna na vse smo pa čisto sami krivi, ko ob vsakem prehladu za povrh pojemo še par ospenov.
Odgovori