Prašičja gripa
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Re: Prašičja gripa
WHO je včeraj sporočila, da jo je tudi uradno konec.
-
Matjaž Zupan
- Prispevkov: 674
- Pridružen: 21. Julij 2003, 20:12
Odg: Re: Prašičja gripa
Ampak v medijih je že zaokrožila novica, da se pojavljajo okužbe z bakterijo, odporno na vse do zdaj znane antibiotike. Če je to res, ali pa je WHO spet pognal propagandni stroj za sejanje panike, bo pa pokazal čas...pepči napisal/-a:WHO je včeraj sporočila, da jo je tudi uradno konec.
-
Radovljica27
- Prispevkov: 263
- Pridružen: 24. Avgust 2009, 4:11
- GE: Radovljica
- Kontakt:
Odg: Prašičja gripa
Ta bakterija (pozabil sem zdaj ime ga ima na koncu jezika, eh) je že nekaj let prisotna predvsem v bolnišnicah in je res odporna na 98% vseh antibiotikov na srečo jo z doslednim razkuževanjem ovirajo njeno širjenje.
To, da je odporna na vse smo pa čisto sami krivi, ko ob vsakem prehladu za povrh pojemo še par ospenov.
To, da je odporna na vse smo pa čisto sami krivi, ko ob vsakem prehladu za povrh pojemo še par ospenov.