.....poskus samomorastendlar napisal/-a: To ni prvi njegov samomor.
S plinsko jeklenko bi delal samomor
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- gobi
- Prispevkov: 2215
- Pridružen: 14. November 2004, 19:04
- Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
- Kontakt:
Ja ta bo taOskar napisal/-a:Mestnega plina že dolgo več ni. Verjetno misliš zemeljskega-metan ?
Nekaj osnonov se pa lahko vidi tu
http://www.adriaplin.si/o-zemeljskem-pl ... tnosti.htm

