Danes me je obvestil en občan, da je na travniku nekdo prinesel 6 gasilnikov S9 jih aktiviral in z njimi uničeval travo, kozolec in krmo za živino.
Obveščen je bil policist PP Bled in občinski poveljnik s strani občanov.
Policist me je poklical in mi naročil naj spravim gasilnike v gasilski dom.
To sem tudi storil.
Gasilniki so iz blokov (Prečna 3, Vodnikova
Sedaj me zanima:
1. kaj naj z gasilniki?
2. A je potrebno čiščenje trave, kozolca in krme?
To kar se je zgodilo presega vse, da nekdo prinese iz blokov gasilnike in z njimi dela škodo.
V službi ljudstva na pomoč!



