Predstavitev gasilcev v medijih
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- gobi
- Prispevkov: 2215
- Pridružen: 14. November 2004, 19:04
- Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
- Kontakt:
pes napisal/-a:Ne vem če v sobot ali v nedeljo sem zasledil predstavitev poklica gasilec v oddaji ŠKL na Pop Tv. Predstavitev je bila izvedena v Gasilski brigadi Ljubljana ( če sem prav prebral z majice intervjujane osebe). Videl sem samo še konec. A je kdo slučajno gledal?
http://www.minet.si/galerija/galerija_s ... 401&d=1590
http://www.skl.si
Upam da dobiste
- Uroš Lenarčič
- Prispevkov: 878
- Pridružen: 28. December 2004, 20:11
- Kraj: PGD Slape-Polje
Nekaj dni nazaj so v oddaji Slovenska kronika na RTV SLO 1 prikazali uporabo defibrilatorja PGD Bovec. Rečeno je bilo nekaj (za moje pojme izredno tehtnih) razlogov za nakup omenjene naprave, prikazan je bil izvoz HTRV-1 in prihod nazaj v GD, nato pa še oživljanje ponesrečenca z defibrilatorjem (vaja). Nekaj stvari pa je pojasnil tudi poveljnik PGD Bovec.
Zelo dober prispevek!!!
Lp, U.
Zelo dober prispevek!!!
Lp, U.
Cogito, ergo sum.


http://ava.rtvslo.si/ava/media?action=p ... Id=2385800Uroš Lenarčič napisal/-a:Nekaj dni nazaj so v oddaji Slovenska kronika na RTV SLO 1...
Lp, U.
Prispevek se začne približno na dobri deseti minuti in pol.
Bi se kar strinjal.Uroš Lenarčič napisal/-a:Rečeno je bilo nekaj (za moje pojme izredno tehtnih) razlogov za nakup omenjene naprave
"Ne boj se za pomoč, mi b`dimo dan in noč." Posvetilo Otona Zupančiča na praporu Gasilske župe Kamnik iz leta 1928.
"Taktika brez tehnike je brez moči, tehnika brez taktike je brez smisla."/M. Vrhovec
"Taktika brez tehnike je brez moči, tehnika brez taktike je brez smisla."/M. Vrhovec
-
Miki
Oddaja in predstavitev pa taka.
Kar se tiče same vloge gostov v oddaji je stvar žal taka da bi se lahko bolje odrezala.
Lado Bizovičar je pa mešal vse kar se mešati da. Profesionalce, prostovoljne gasilske brigade, odrede in kaj vem kaj še. Ne gre mi v glavo niti njegovo arogantno obnašanje.
Mimogrede - Alya je iz Mozirja in če je že kje članica, potem je najbrž tam.
Kar se tiče same vloge gostov v oddaji je stvar žal taka da bi se lahko bolje odrezala.
Lado Bizovičar je pa mešal vse kar se mešati da. Profesionalce, prostovoljne gasilske brigade, odrede in kaj vem kaj še. Ne gre mi v glavo niti njegovo arogantno obnašanje.
Mimogrede - Alya je iz Mozirja in če je že kje članica, potem je najbrž tam.
Sem tudi jaz pogledal TLP.
Bom rekel takole, bolje nekaj kot nič. To da je Bizovičar zmešal zadeve me niti ne čudi, ker prvič o naši dejavnosti ne ve nič in drugič on dela show. Vseeno pa mislim da sta g.Žohar in naša naj gasilka dobro predstavila naše delo in dejavnost. Kolikor sta ga v dodeljenem času sploh lahko.
Bom rekel takole, bolje nekaj kot nič. To da je Bizovičar zmešal zadeve me niti ne čudi, ker prvič o naši dejavnosti ne ve nič in drugič on dela show. Vseeno pa mislim da sta g.Žohar in naša naj gasilka dobro predstavila naše delo in dejavnost. Kolikor sta ga v dodeljenem času sploh lahko.
LP iz Celja
Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)

Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)

- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
Jože je sedaj poveljnik Gasilske zveze Maribor. Verjetno so ga izbrali , ker je svojo poklicno pot posvetil poklicnemu gasilstvo povrhu pa dela še kot poveljnik prostovoljnih gasilcev. Bi rekli dve muhi na en mah.
Bizovičar je zato plačan da dela cirkus in mu ne zamerim. Sam bi pa temeljito premislil če bi šel v njegovo oddajo.
Jože pa se je kljub temu dobro držal. Naj gasilke pa ne poznam in ne morem komentirat. Upam , da je že videla ogenj od blizu.
Bizovičar je zato plačan da dela cirkus in mu ne zamerim. Sam bi pa temeljito premislil če bi šel v njegovo oddajo.
Jože pa se je kljub temu dobro držal. Naj gasilke pa ne poznam in ne morem komentirat. Upam , da je že videla ogenj od blizu.
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
- Jure Čokl
- Piranja
- Prispevkov: 1723
- Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
- GE: Lukovica
- Kraj: Trnjava
- Kontakt:
PONEDELJEK NA VALU 202: Oddaja IME MINULEGA TEDNA
Kandidati za ime minulega tedna so:
Marja Majer Cuk - direktorica sklada kmetijskih zemljišč in gozdov, ki nikomur na skladu ne da polnih pooblastil, čeprav je že dolgo odsotna.
Vasko Simoniti - minister za kulturo, ki je z aktom razglasil Plečnikov stadion za Bežigradom za kulturni spomenik državnega pomena in s tem preprečil kakršen koli poseg v Plečnikovo dediščino.
Jan Cvitkovič - režiser filma Odgrobadogroba, ki je zadnji trenutek umaknil film iz Beneškega festivala in z njim odšel v San Sebastian, kjer je prejel nagrado Altadis.
Matjaž Korošec - poveljnik prostovoljnega gasilskega društva Domžale mesto, ki je s svojimi fanti skrbel, da so nogometaši Domžal in Stutgarta igrali na igrišču in ne v bazenu.
Mislim da moramo strniti vrste in poskrbeti da tudi gasilci dobimo eno ime minulega tedna, ne? Sploh če je kandidat v pozitivnem smislu.
Glasuje se ob 7:55, 8:55 in 9:55 po telefonu (01) 475 22 02, od nedelje popoldne (okoli 18:00) pa po teletextu RTVSLO stran 733 in na spletni strani Vala 202 (http://www.rtvslo.si/val202) v spletni anketi (desno spodaj)! Zmagovalec dobi pogovor ob 12:00!
DAJMO MATJAŽ!
Kandidati za ime minulega tedna so:
Marja Majer Cuk - direktorica sklada kmetijskih zemljišč in gozdov, ki nikomur na skladu ne da polnih pooblastil, čeprav je že dolgo odsotna.
Vasko Simoniti - minister za kulturo, ki je z aktom razglasil Plečnikov stadion za Bežigradom za kulturni spomenik državnega pomena in s tem preprečil kakršen koli poseg v Plečnikovo dediščino.
Jan Cvitkovič - režiser filma Odgrobadogroba, ki je zadnji trenutek umaknil film iz Beneškega festivala in z njim odšel v San Sebastian, kjer je prejel nagrado Altadis.
Matjaž Korošec - poveljnik prostovoljnega gasilskega društva Domžale mesto, ki je s svojimi fanti skrbel, da so nogometaši Domžal in Stutgarta igrali na igrišču in ne v bazenu.
Mislim da moramo strniti vrste in poskrbeti da tudi gasilci dobimo eno ime minulega tedna, ne? Sploh če je kandidat v pozitivnem smislu.
Glasuje se ob 7:55, 8:55 in 9:55 po telefonu (01) 475 22 02, od nedelje popoldne (okoli 18:00) pa po teletextu RTVSLO stran 733 in na spletni strani Vala 202 (http://www.rtvslo.si/val202) v spletni anketi (desno spodaj)! Zmagovalec dobi pogovor ob 12:00!
DAJMO MATJAŽ!
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Močno me zanima kje je ta anketa, namreč nikjer je ne najdem. Na spletni strani val202 desno spodaj ni ničesar. Ali pa sem slep.

Ali je slučajno anketa že mimo?
Ali je slučajno anketa že mimo?
"Ne boj se za pomoč, mi b`dimo dan in noč." Posvetilo Otona Zupančiča na praporu Gasilske župe Kamnik iz leta 1928.
"Taktika brez tehnike je brez moči, tehnika brez taktike je brez smisla."/M. Vrhovec
"Taktika brez tehnike je brez moči, tehnika brez taktike je brez smisla."/M. Vrhovec

