Predstavitev gasilcev v medijih

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

''Super'' govor EE-ja na TV :sleeping: :clubbed:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

pes napisal/-a:Ne vem če v sobot ali v nedeljo sem zasledil predstavitev poklica gasilec v oddaji ŠKL na Pop Tv. Predstavitev je bila izvedena v Gasilski brigadi Ljubljana ( če sem prav prebral z majice intervjujane osebe). Videl sem samo še konec. A je kdo slučajno gledal?
:wink: Pozno ma je priščo :arrow:

http://www.minet.si/galerija/galerija_s ... 401&d=1590

:arrow:

http://www.skl.si :arrow: mediji :arrow: škl tv :arrow: arhiv oddaj (sezona 2003/04) :arrow: 18. oddaja :arrow: zanimiv poklic gasilec

Upam da dobiste :wink:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabniški avatar
Uroš Lenarčič
Prispevkov: 878
Pridružen: 28. December 2004, 20:11
Kraj: PGD Slape-Polje

Odgovor Napisal/-a Uroš Lenarčič »

Nekaj dni nazaj so v oddaji Slovenska kronika na RTV SLO 1 prikazali uporabo defibrilatorja PGD Bovec. Rečeno je bilo nekaj (za moje pojme izredno tehtnih) razlogov za nakup omenjene naprave, prikazan je bil izvoz HTRV-1 in prihod nazaj v GD, nato pa še oživljanje ponesrečenca z defibrilatorjem (vaja). Nekaj stvari pa je pojasnil tudi poveljnik PGD Bovec.

Zelo dober prispevek!!!


Lp, U. :wink:
Cogito, ergo sum.

Slika
Uporabniški avatar
gapex
Prispevkov: 305
Pridružen: 18. Oktober 2004, 13:21
Kraj: Šmarca
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gapex »

Uroš Lenarčič napisal/-a:Nekaj dni nazaj so v oddaji Slovenska kronika na RTV SLO 1...


Lp, U. :wink:
http://ava.rtvslo.si/ava/media?action=p ... Id=2385800

Prispevek se začne približno na dobri deseti minuti in pol. :D :D :wink:

Uroš Lenarčič napisal/-a:Rečeno je bilo nekaj (za moje pojme izredno tehtnih) razlogov za nakup omenjene naprave
Bi se kar strinjal. :wink:
"Ne boj se za pomoč, mi b`dimo dan in noč." Posvetilo Otona Zupančiča na praporu Gasilske župe Kamnik iz leta 1928.

"Taktika brez tehnike je brez moči, tehnika brez taktike je brez smisla."/M. Vrhovec
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

Danes sta bila v oddaji TLP Slo. naj gasilka in eden od poklicnih gasilcev iz Maribora :wink:


No voditelj je rekel da je tudi Alya prostovoljna gasilka v Velenju :assshaking: :roll:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Miki

Odgovor Napisal/-a Miki »

Oddaja in predstavitev pa taka.

Kar se tiče same vloge gostov v oddaji je stvar žal taka da bi se lahko bolje odrezala. :roll:

Lado Bizovičar je pa mešal vse kar se mešati da. Profesionalce, prostovoljne gasilske brigade, odrede in kaj vem kaj še. Ne gre mi v glavo niti njegovo arogantno obnašanje. :evil:

Mimogrede - Alya je iz Mozirja in če je že kje članica, potem je najbrž tam. :roll:
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

No konec z Alyo najbolje da se prepričamo kaj je res in kaj ni res na njeni internetni strani :!:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Rafter
moderator
moderator
Prispevkov: 2948
Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Rafter »

gobi napisal/-a:Danes sta bila v oddaji TLP Slo. naj gasilka in eden od poklicnih gasilcev iz Maribora :wink:
Gost je bil g. Jože Žohar, dolgoletni (zdaj že upokojeni) poveljnik JZZGR MB. :wink:
Uporabniški avatar
Tomkat
Prispevkov: 1870
Pridružen: 4. Marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas
Kraj: Celje - Škofja vas

Odgovor Napisal/-a Tomkat »

Sem tudi jaz pogledal TLP.
Bom rekel takole, bolje nekaj kot nič. To da je Bizovičar zmešal zadeve me niti ne čudi, ker prvič o naši dejavnosti ne ve nič in drugič on dela show. Vseeno pa mislim da sta g.Žohar in naša naj gasilka dobro predstavila naše delo in dejavnost. Kolikor sta ga v dodeljenem času sploh lahko.
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
Uporabniški avatar
gobi
Prispevkov: 2215
Pridružen: 14. November 2004, 19:04
Kraj: Wajdušna-Ajdovščina-sin burje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gobi »

Rafter napisal/-a:
gobi napisal/-a:Danes sta bila v oddaji TLP Slo. naj gasilka in eden od poklicnih gasilcev iz Maribora :wink:
Gost je bil g. Jože Žohar, dolgoletni (zdaj že upokojeni) poveljnik JZZGR MB. :wink:
Sem izvedel včeraj v nedeljo nisem ulovil začetka :oops:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabniški avatar
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004
Prispevkov: 8311
Pridružen: 8. November 2002, 20:59
Kraj: Malečnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oskar »

Jože je sedaj poveljnik Gasilske zveze Maribor. Verjetno so ga izbrali , ker je svojo poklicno pot posvetil poklicnemu gasilstvo povrhu pa dela še kot poveljnik prostovoljnih gasilcev. Bi rekli dve muhi na en mah.
Bizovičar je zato plačan da dela cirkus in mu ne zamerim. Sam bi pa temeljito premislil če bi šel v njegovo oddajo.
Jože pa se je kljub temu dobro držal. Naj gasilke pa ne poznam in ne morem komentirat. Upam , da je že videla ogenj od blizu.
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabniški avatar
Jure Čokl
Piranja
Prispevkov: 1723
Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
GE: Lukovica
Kraj: Trnjava
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jure Čokl »

PONEDELJEK NA VALU 202: Oddaja IME MINULEGA TEDNA

Kandidati za ime minulega tedna so:

Marja Majer Cuk - direktorica sklada kmetijskih zemljišč in gozdov, ki nikomur na skladu ne da polnih pooblastil, čeprav je že dolgo odsotna.

Vasko Simoniti - minister za kulturo, ki je z aktom razglasil Plečnikov stadion za Bežigradom za kulturni spomenik državnega pomena in s tem preprečil kakršen koli poseg v Plečnikovo dediščino.

Jan Cvitkovič - režiser filma Odgrobadogroba, ki je zadnji trenutek umaknil film iz Beneškega festivala in z njim odšel v San Sebastian, kjer je prejel nagrado Altadis.

Matjaž Korošec - poveljnik prostovoljnega gasilskega društva Domžale mesto, ki je s svojimi fanti skrbel, da so nogometaši Domžal in Stutgarta igrali na igrišču in ne v bazenu.

Mislim da moramo strniti vrste in poskrbeti da tudi gasilci dobimo eno ime minulega tedna, ne? Sploh če je kandidat v pozitivnem smislu.

Glasuje se ob 7:55, 8:55 in 9:55 po telefonu (01) 475 22 02, od nedelje popoldne (okoli 18:00) pa po teletextu RTVSLO stran 733 in na spletni strani Vala 202 (http://www.rtvslo.si/val202) v spletni anketi (desno spodaj)! Zmagovalec dobi pogovor ob 12:00!

DAJMO MATJAŽ!
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Uporabniški avatar
Denis
Prispevkov: 853
Pridružen: 11. Avgust 2003, 1:12
Kraj: Vrbje - Spodnja savinjska dolina
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Denis »

Upam da si bo vsak vzel pet minut in glasoval preko spletne strani. Kot sem pa ugotovil pa je tale VAL 202 kr naklonjen gasilcem zakaj ??? :D
Ta hudi PGD VRBJE.
Vrsho
moderator
moderator
Prispevkov: 1729
Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani

Odgovor Napisal/-a Vrsho »

Izbrisal sem par objav, ker se niso neposredno nanašale na temo.

moderator
Uporabniški avatar
gapex
Prispevkov: 305
Pridružen: 18. Oktober 2004, 13:21
Kraj: Šmarca
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gapex »

Močno me zanima kje je ta anketa, namreč nikjer je ne najdem. Na spletni strani val202 desno spodaj ni ničesar. Ali pa sem slep. :twisted: :twisted:
Ali je slučajno anketa že mimo?
"Ne boj se za pomoč, mi b`dimo dan in noč." Posvetilo Otona Zupančiča na praporu Gasilske župe Kamnik iz leta 1928.

"Taktika brez tehnike je brez moči, tehnika brez taktike je brez smisla."/M. Vrhovec
Odgovori