Program za risanje vaj?
Moderator: Vrsho
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- metodg
- Prispevkov: 893
- Pridružen: 12. Julij 2002, 14:03
- GE: PGD Brezje na Gor.
- Kraj: Brezje na Gorenjskem
- Kontakt:
Našel sem link do enega programa, ki zna biti kar obetaven za risanje azličnih situacij.
Možen je download 30-dnevne preizkusne verzije...
Link: http://www.smartdraw.com/
Metod G.

Možen je download 30-dnevne preizkusne verzije...
Link: http://www.smartdraw.com/
Metod G.
Bomo zmogli??? BOMO JA!!!! ... je rekel mojster MIHA.
- Peter
- Upravnik

- Prispevkov: 4829
- Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
- GE: Zabreznica
- Kraj: Breznica
- Kontakt:
Malo sem moral pobrskati po Internetu, ampak se je splačalo. Našel sem dva brezplačna programa primerna za risanje skic. Vsak na svoj način. Oba delujeta v Linuxu in Windowsih, poleg tega sta oba odprtokodna programa in delujeta pod licenco GNU GPL.
QCad - http://www.qcad.org/
CAD program za tehnično risanje
Dia - http://www.lysator.liu.se/~alla/dia/home.html
Program za risanje diagramov
QCad - http://www.qcad.org/
CAD program za tehnično risanje
Dia - http://www.lysator.liu.se/~alla/dia/home.html
Program za risanje diagramov
- matjaž
- Prispevkov: 1065
- Pridružen: 19. Julij 2002, 11:49
- GE: Kostanjevica na Krki
- Kraj: Kostanjevica na Krki
Glede na to, da GAS2000 nima pripravljene strani za risanje skic, prejšnje pole-obrazci pa so imeli prostor za risanje, se sprašujem, ali je risanje sploh še obvezno?
LP!
Matjaž
LP!
Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"
Albert E.
Albert E.