Hazmat training program
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
No HazMat training program je prišel med svoje uporabnike. Veseli me številna udeležba, kar deloma že zagotavlja, da se bo tudi množično uporabljal. Vsem, ki so v program vstopili bomo čez kake 3 mesece poslali anketni vprašalnik s katerimi vas bomo povprašali o primernosti in uporabnosti programa. Projekt se kot ste slišali nadaljuje in s takim izkazanim zanimanjem ste tudi nam, ki ga soustvarjamo dali novih moči, odgovornim pa pokazali, da je projekt potreben.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Jp, danes se je v tej smeri - poudarka potrebe po zadevnem programu posebej izkazal EE
, čeprav je bil (malo) začuden nad številno publiko ...in še posebej nad tem, da skoraj nobenega ni poznal ("hacetarjev" ni bilo
).
lp DC
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
- Jure Čokl
- Piranja
- Prispevkov: 1723
- Pridružen: 1. Maj 2003, 21:06
- GE: Lukovica
- Kraj: Trnjava
- Kontakt:
Od našega ižanskega dopisnika J.Č. smo v zgodnjih dopoldanskih urah izvedeli, da je nekaj pred 8:00 prišlo do zastoja pred zapornico ob vhodu v ICZR na Igu. Ko je (ne)pristojni novinar odšel na kraj dogodka preveriti kaj se v resnici dogaja, je naletel na starega znanca D.C. Ta je zatrjeval, da z zastojem nima nobene zveze. Ozadje zgodbe še preverjamo, od dobro obveščenih virov pa smo izvedeli, da za vsem skupaj verjetno stoji teroristična organizacija Brigade mučenikov svetega Florijana. Novico še preverjamo. Svojo verzijo dogodka bo verjetno komentiral tudi omenjeni D.C.

"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
- Gregor K.
- moderator

- Prispevkov: 3046
- Pridružen: 16. Februar 2003, 13:20
- Kraj: Nekje na poti...
- Kontakt:
Si pa pozno ugotovil.Drago napisal/-a:(porka gate - ej, kk ta človek "naklada"
)
lp DC![]()
![]()
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje. (Newton)
In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...
http://www.facebook.com/pgdokonina
In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...
http://www.facebook.com/pgdokonina
- Oskar
- Naj forumovec 2004

- Prispevkov: 8311
- Pridružen: 8. November 2002, 20:59
- Kraj: Malečnik
- Kontakt:
Čokl je omenil starega znanca, pa da se ni ki od njega naučil nakladad ?
Naj vam na kratko opišem še hujši incident pred vrati Iga.
Na nekem tečaju kjer so sodelovali tudi strokovnjaki iz Nemčije (pirotehniki) so le ti prišli ob enih ponoči pred to strašno pomično zaporo. Spremljal jih je F.K. iz naših logov. Ker niso mogli not da bi šli spat, pa varnostnik se ni oglasil ker je bil na obhodu, so nekako dvignili vrata iz tirnic in pufff , vrata so padla. Pot je bila prosta.
Drugi dan pa je bila frka. Petrovič je popi.....

Naj vam na kratko opišem še hujši incident pred vrati Iga.
Na nekem tečaju kjer so sodelovali tudi strokovnjaki iz Nemčije (pirotehniki) so le ti prišli ob enih ponoči pred to strašno pomično zaporo. Spremljal jih je F.K. iz naših logov. Ker niso mogli not da bi šli spat, pa varnostnik se ni oglasil ker je bil na obhodu, so nekako dvignili vrata iz tirnic in pufff , vrata so padla. Pot je bila prosta.
Drugi dan pa je bila frka. Petrovič je popi.....
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
- Janez Tratnik
- moderator

- Prispevkov: 2740
- Pridružen: 7. Avgust 2002, 8:47
- Kraj: Dobračeva - Žiri
- Kontakt:
CD s HAZMAT trening programom je na voljo v Ekonomatu Gasilske zveze Slovenije.
Cena CD-ja je 8.000,00 Sit z DDV
Nakup možen v Ekonomatu, ali po povzetju na tel.: 01 2419 761!
Cena CD-ja je 8.000,00 Sit z DDV
Nakup možen v Ekonomatu, ali po povzetju na tel.: 01 2419 761!
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
______________________________________

Kot gasilec se rodiš in večno ostaneš!
Gasilce rajši pokličite prehitro kot prepozno!
- Milan Dubravac
- Gasilci.org

- Prispevkov: 1865
- Pridružen: 10. Julij 2002, 11:54
- Kraj: smokuč
Pozdrav iz Revingeja na jugu Svedske. Tu poteka srecanje delovne skupine za hazmat in fire training program. Zaenkrat vse po planu. Obe verziji sta v izdelavi. Prikljucili so se nam se spanci. Tako da postajamo prava evropska strokovna skupina. O rezultatih pa kasneje.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
- Mitja Gregorič
- Naj forumovec 2003

- Prispevkov: 4959
- Pridružen: 23. September 2002, 10:37
- Kraj: Volčja Draga
- Kontakt:

