Mihec ali imaš v mislih vozila, katera se uporabljajo za intervencije ali tista vozila, ki služijo le za "pokazat". Pri nas imamo v garaži TAM 5500, letnik 1970 in je po mojem eden izmed starejših, ki so še vedno vedno pripravljeni na akcijo.
Drugače pa je po mojem tole vozilo (Unimog) od PGD Zadobrova med starejšimi in ga z lahkoto uvrščamo med starodobnike.
Žal mi je le, ker v našem društvu ni več vozila Opel Blitz, ki so ga že kar nekaj časa nazaj prodali, sedaj pa je predelan v avtobus in registriran kot oldtimer.
