Gasilska vozila in zaščitna ter reševalna oprema
Moderator: Janez Tratnik
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite
tukaj
Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.
Drago
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098 Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Drago » 1. September 2004, 18:06
Atron napisal/-a: Drago mobil seka na strani hehe, kera reklama za gasilci.org
Jah no, samo 9x5 vote(s) pa nad 400 forumovcev in forumovk
, zdaj, če ste že začeli in jo zrinli na 2. mesto...pol še malo pa naj bo na 1.
.
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
Drago
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098 Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Drago » 6. September 2004, 15:09
No, zdaj pa so že 4 "makine" pod - Slovenian
lp DC
Če nimaš ničesar s čimer se lahko izkažeš kot forumovec na GASILCI.ORG - ti nekaj manjka !
_______________________________________
Družba, ki ukroti svoje upornike, si zagotovi mir. Izgubi pa svojo prihodnost! (Anthony de Mello)
SAKI
Prispevkov: 927 Pridružen: 16. Maj 2004, 20:43
Kraj: PGD ZAGORJE-mesto
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a SAKI » 6. September 2004, 15:24
No tako, pa je tudi legenda našega društva dočakala objavo
Hvala Mitja, ker iščeš za nas, (že kar v nacionalnem pomenu), zanimive ter uporabne zadeve
Lp
Borut Satler
IZKORISTI, A NIKDAR NE IZKORIŠČAJ!
Lp
Borut Satler
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959 Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Mitja Gregorič » 7. September 2004, 8:39
All Slovenia fire promotion!!
Kar korajžno ...dejmo jih zasut z našim bogatim old time še vedno aktualnim asortimanom!
aja slike naj bodo po vzoru drugih slik.....pa tudi obveznipdatki morajo bit
Vrsho
moderator
Prispevkov: 1729 Pridružen: 11. Junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid
Kraj: Šentvid pri Ljubljani
Odgovor
Napisal/-a Vrsho » 7. September 2004, 12:18
Jaz se pa ne morem registrirat!
Registracijo je sprejelo in potem mi napiše, da dobim potrditveni mail pa tega ni. Zato se tudi ne morem logirat in dodati našga dojca!
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959 Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Mitja Gregorič » 14. September 2004, 23:47
Tako sedaj naše barve na tej strani zastopa že 5 "Old punc ter dečkov "
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959 Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Mitja Gregorič » 22. September 2004, 9:01
Hmm...krtinco si kar ogledujejo ....skoraj 400 parov oči jo je spoznalo - lepotičko.
Rafter
moderator
Prispevkov: 2948 Pridružen: 10. Junij 2003, 0:06
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Rafter » 22. September 2004, 14:28
No, jaz sem jo danes videl v živo. Res je avtek 1A. Obenem pa se Dragotu zahvaljujem za našitke in nalepke.
LP, R.
SAKI
Prispevkov: 927 Pridružen: 16. Maj 2004, 20:43
Kraj: PGD ZAGORJE-mesto
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a SAKI » 22. September 2004, 15:16
Dajmo, dajmo fantje in punce, pošljite že slike svojih vozil, da bo vedela cela Evropa, da smo Slovenci že od nekdaj v gasilstvu številčni narod
Ko bo Mitja odkri dober link z novejšimi vozili, jih bomo pa še s temi zasipali
Lp
Borut Satler
IZKORISTI, A NIKDAR NE IZKORIŠČAJ!
Lp
Borut Satler
mazi
Prispevkov: 3 Pridružen: 21. September 2004, 21:43
Kraj: Ljubljana-Dravlje
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a mazi » 30. September 2004, 21:55
Tudi na naši strani je nekaj slik naših gasilskih starodobnikih.
Obenem pa vabim vsa gasilska društva da razkažejo svojo garažo starodobnikov na naši strani pod rubliko galerija . Še naslov strani
Klik
Lep pozdrav
Matjaž
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959 Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Mitja Gregorič » 30. September 2004, 23:34
Sedaj je trenutn 7 veternaov iz Slovenije ki zastopa naše barve med "paleto" veteranov iz cele Evrope.
Med zadnjimi novostmi na tej strani je tudi FAP iz Tacna...kolege prosim da naknadno pošljejo še podatke o vozilu ...ostale ki imate namen poslati sliko in podatke v imenu lastnika strani naprošam da to pošljete skupaj z sliko...(glje zgornje poste kaj je potrebno poslati)....
LP vsem...
andrej.k
Prispevkov: 223 Pridružen: 25. Julij 2004, 21:26
Kraj: PGD Cerklje na Gorenjskem
Odgovor
Napisal/-a andrej.k » 1. Oktober 2004, 0:38
a bi bli zadovolni s steyrjem iz leta 1968?
prisepevek iz pdg cerklje
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959 Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:
Odgovor
Napisal/-a Mitja Gregorič » 1. Oktober 2004, 7:47
Vsekakor je spoštovanja vreden
zato je tudi nastala ta in druge podobne strani.
Zahtevani podatki poleg slike pa so:
Zahtevani podatki se pošljejo na naslov :
info@historical-fire-engines.com
Podatki morajo vsebovati!!!
1.Chassis type: (model-znamka)
2.Body Work: (nadgradnja)
3.Tecnical details: (teh.podatki)
4.Veichle registraton number: (registrska številka vozila npr GO-s2-080)
5.Year put into service: (letnica začetka uporabe)
6.Fire Brigade: (gasilska brigada ali društvo -
7.Owner: (lastnik)
8.Photographer: (slikal fotografijo)
Lahko pa tudi meni vse skupaj pošlješ pa pošljem g.Adriaanu da objavi.