Navodila -MOTOROLA radius gp 300

Včasih življensko pomemben del gasilske opreme.
Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Odgovori
Daly
Prispevkov: 4
Pridružen: 15. April 2004, 23:48
Kraj: prejnuta

Navodila -MOTOROLA radius gp 300

Odgovor Napisal/-a Daly »

A ima kdo slovenska navodila za ročno UKW postajo motorola radius gp 300.
Postaja ima tipkovnico in lcd zaslon.
Zanima me kaj vse skriva ta stvarca v ˝seb˝?
Uporabniški avatar
silvano
Prispevkov: 229
Pridružen: 15. Oktober 2002, 18:28
GE: PGD Boh. Bistrica
Kontakt:

navodila

Odgovor Napisal/-a silvano »

Nekaj informacij lahko pridobiš na:

http://jure.streznik.org/server/Marko/Gasilci/

LP Silvo
sej bo bolš

http://www.pgdbb.si
Uporabniški avatar
Alex74
Prispevkov: 549
Pridružen: 12. Februar 2003, 16:40
GE: PGD Ravne na Kor.
Kraj: Prevalje
Kontakt:

Re: Navodila -MOTOROLA radius gp 300

Odgovor Napisal/-a Alex74 »

Juh...

Kar precej informacij lahko dobiš na naslednjem naslovu:

WWW.MODS.DK - MOTOROLA

Navodila za uporabo in servisni priročnik sta v angleškem jeziku, upam, da ti bo vsaj malo v pomoč.

Bye
A.
Uporabniški avatar
Slipi
Prispevkov: 145
Pridružen: 18. December 2002, 16:54
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slipi »

Najdu eno malenkost, verjetno bo že ponoči na zgornjem linku.
Teorija je že pol intervencije, praksa pa poskrbi za vse ostalo in še teorijo !!
Uporabniški avatar
Slipi
Prispevkov: 145
Pridružen: 18. December 2002, 16:54
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Slipi »

Navodilo je na linku, ki ga je navedel Silvano.
Teorija je že pol intervencije, praksa pa poskrbi za vse ostalo in še teorijo !!
Uporabniški avatar
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003
Prispevkov: 4959
Pridružen: 23. September 2002, 10:37
Kraj: Volčja Draga
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mitja Gregorič »

Predlagam novo rubriko v kateri naj bi bila samo navodla različnih postaj,in druge podobne tehnike po možnosti v Slovenskem Jeziku
Kaj menite ???
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabniški avatar
Jani
Prispevkov: 633
Pridružen: 19. Avgust 2002, 19:09
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jani »

Mislim, da je za to že Slipi zelo lepo poskrbel. Če ima pa kdo navodila še za kako drugo postajo, jih bo pa, po moje, z veseljem objavil.

lp Jani
Odgovori