VULKAN SPREMINJA PODATKE

Uporaba informatike v gasilstvu

Moderator: Vrsho

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Uporabniški avatar
pes
moderator
moderator
Prispevkov: 2094
Pridružen: 6. Marec 2003, 10:44
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pes »

Reimond---samo ta teta te bo glede Vulkana obdelala v nulo- pa 39.člen gor al dol.

Treniraj v Vulkanu pa bo.
Reimond
Prispevkov: 49
Pridružen: 12. April 2004, 11:07

Odgovor Napisal/-a Reimond »

:lol:
Ej no saj ni tako hudo!
Hudo je ko baza interni dokumenti nimajo arhiva in moram vse printati. Hudo je, ko moraš posredovati vsa zaprosila po Vulkano. Pa mi povej kako boš rešil prijavo člana za VGČ organizacijske smeri, ko vendar njegove diplome ne moreš poslati po Vulkanu. Zadevco bi se dalo čisto enostavno rešiti s priponko, na katero lahko obesiš kateri koli dokument pa naj bo še v takem programu.
Hudo je ko čakaš in čakaš na feed back informacijo o prijavi. Lepo bi bilo, da te nekdo saj obvesti, da so te vzeli na znanje.
Hudo je da društva samega ne moreš prijaviti za odlikovanje, pa veš da ga za obletnico lahko.
Hudo je poleg Vulkana avtomatično uporabljaš še telefon in obveščaš višjega od sebe, da prižge Vulkan.

In še se bi dalo v tem slogu. :? Menim, da se vse to da rešiti in ni noben gromozanski problem. Konec koncev bi si tudi jaz moral vzeti čas in iti na računalniško seanso na IG. :wave:
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Reimond napisal/-a::lol:
Ej no saj ni tako hudo!
Hudo je ko baza interni dokumenti nimajo arhiva in moram vse printati.:wave:
Poglej si kljukico v okencu pred "samo aktualne", ko jo boš umaknil - odkljukal, ti bo prikazalo celotno arhivo. :oops:

lp DC :smoke:
Reimond
Prispevkov: 49
Pridružen: 12. April 2004, 11:07

Odgovor Napisal/-a Reimond »

8) Drago ti si car, hvala za nasvet. :megaman:
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Prispevkov: 5098
Pridružen: 28. Avgust 2002, 20:06
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Iz določenih (zanesljivih) virov sem izvedel, da se je Darja naveličala naših kritik in da se odpravlja med "tipizatorje" :shock:. Glede na to - koga je imela v svojem spremstvu, bi znalo še kaj resnice bit v tem traču :lol:

lp DC :-k
Priponke
JK že ve kako hitro Darja dojema tipizacijo :)
JK že ve kako hitro Darja dojema tipizacijo :)
Reimond
Prispevkov: 49
Pridružen: 12. April 2004, 11:07

TIPITIZACIJA

Odgovor Napisal/-a Reimond »

No ja, vso srečo ji želim!
Drugače pa je punca pametna, saj bomo mi, glede na sredstva, ki nam jih občina namenja, zamenjali vozni park tam enkrat 2046 leta. :tank: Mislim :goofy: da nas bo vseno zeeeeelo pogrešala.
Uporabniški avatar
Gasilčk
Prispevkov: 58
Pridružen: 1. April 2003, 22:59
Kraj: Rakek
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Gasilčk »

No ker smo že pri tem. Jaz imam še eno težavo in sicer z v vnosom opreme pod OS. Namreč pri pregledu Osnovnih Sredstev se mi vmes pojavlja oprema, ki jo sploh nisem vnesel.
Ima mogoče še kdo kakšne podobne težave?

LP,
Gasilčk
Uporabniški avatar
Peter
Upravnik
Upravnik
Prispevkov: 4829
Pridružen: 5. Julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica
Kraj: Breznica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Peter »

Če se vrnem nazaj na spreminjanje podatkov, moram tudi jaz potrditi, da se v Vulkanu dogajajo čudne stvari. Na primer:
- dobil čin gasilca brez tečaja
- dobil priznanje za 10 letno delo še preden je vstopil v društvo
- brisanje opravljenega nadaljevalnega tečaja za gasilca
- organizacijska funkcija, čeprav je nikoli ni imel
- spreminjanje mandata itd.

Preveč stvari je narobe, da bi se zgodile naključno.
BrankoV
Prispevkov: 6
Pridružen: 14. Avgust 2003, 13:22
Kraj: Rateče-Planica

Odgovor Napisal/-a BrankoV »

Se strinjam, da se včasih dogajajo čudne stvari.
Tudi pri našem članu je iz Vulkana "izginil" tečaj za sodnika

Branko
Vino pij iz male steklenice, učenost iz velike (kitajski).
Odgovori